بهترین کلینیک کاشت مو در الهیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین کلینیک کاشت مو در الهیه

در این مطلب از وب سایت رسمی کلینیک زیبایی به معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در الهیه تهران می پردازیم. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای کاشت مو تحت نظر پزشک در محدوده الهیه هستید، این مطلب را از دست ندهید.

الهیه تهران یکی از مناطق لوکس و مهم این شهر است که برخی از کلینیک های کاشت مو تخصصی در این محدوده فعالیت می کند. ما نیز در جدول زیر آدرس و شماره تماس مراکز تخصصی کاشت مو در الهیه تهران را درج کرده ایم.

بهترین کلینیک کاشت مو در الهیه تهران

ردیفنامنشانیشماره تماس
۱کلینیک کاشت مو رهیاتهران، خیابان فرشته (الهیه) جنب مسجد، پلاک ۱۴۲۰۹۹۰۳۹۰۸۵۸۰
۲کلینیک کاردینالتهران، الهیه۰۲۱۲۲۰۵۲۰۶۷
۳کلینیک کاشت مو بهنامتهران، الهیه۰۲۱۲۶۲۹۱۸۲۳

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده الهیه تهران

کلینیک هایی که به صورت تخصصی در زمینه کاشت مو به روش های نوین در محدوده الهیه فعالیت می‌کنند تحت نظر پزشک متخصص و با بهره گیری از تکنسین های حرفه ای در این زمینه توانسته اند توجه زیباجویان عزیز را به خود جلب کنند. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو الهیه هستید به جدول فوق مراجعه نمایید.

بهترین دکتر کاشت مو در الهیه کیست؟

دکتر کاشت مو خوب کسی است که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. بتواند بهترین روش کاشت مو را برای مراجعه کننده خود پیدا کرده و به صورت تضمینی بهترین روش را به زیباجوی خود پیشنهاد دهد. تیم کلینیک زیبایی در جدول فوق برخی از بهترین پزشکان متخصص ایمپلنت مو در الهیه را معرفی کرده است.

هزینه کاشت مو در محدوده الهیه

قیمت کاشت مو با توجه به روش انتخابی، دستمزد پزشک و تکنسین، تعداد گراف های مورد نیاز برای کاشت، داروهای مراقبتی و …. محاسبه می شود. اگر در به دنبال هزینه کاشت مو در محدوده الهیه هستید، با تماس به کلینیک انتخابی خود از هزینه و نحوه پرداخت این کار مطلع شوید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم کلینیک و پزشکان متخصص برای کاشت مو در محدوده الهیه تهران را معرفی نماییم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد درباره این مطلب می توانید از طریق نظر کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.