پیرسینگ چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

پیرسینگ

در این مقاله با انواع پیرسینگ ها و روش های پیرسینگ کردن بدن بیشتر آشنا می شوید. این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

پیرسینگ چیست؟

پیرسـینگ یعنی سوراخ کردن پوست در نواحی مختلف بدن بـه موجب آویختن زیورآلات، از گوش گرفته تا بینی، لب، زبان، شکم ، ناف و نقاط شرم گاهی سوراخ کردن یا پیرسینگ انجام می‌شود.

اما در بین همه ی این‌ها سوارخ کاری بینی و لب طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده اسـت.

اگر به دنبال مراکز تخصصی پیرسینگ هستید توصیه می کینم به لینک درج شده سر بزنید.

آیا پیرسینگ اندام های بدن سابقه تاریخی دارد ؟

سوراخ کردن نواحی مختلف بدن در گذشته های خیلی دور در بین برخی از اقوام در نقاط خاصی از دنیا انجام میشده و این کار فقط محدود به گوش نبوده و آنها به سوراخ کردن بینی، لبها، ناف، آلت تناسلی و نوک سینه ها هم می پرداختند.

پیرسینگ زبان نشانه چیست؟

سوراخ کاری بدن در ناحیه زبان نیاز به مراقبت های خاص دارد. چرا که امکان عفونت این ناحیه بسیار بالا است. اما سوراخ این ناحیه در حال حاضر هیچ معنی خاصی ندارد.

پیرسینگ زبان نشانه چیست؟

سوراخ لب نشانه چیست؟

سوراخ کردن لب ها از گذشته بین آمریکایی ها و آفریقایی ها رواج داشته است. در آفریقای قدیم زمانی که دختری قرار بر ازدواج داشته داماد از ۶ ماه قبل بشقابی در لب وی قرار میداده. اگر میخواهید معنی سوراخ لب را در حال حاضر بدانید بهتر است بگوییم حلقه در لب جامعه‌ی امروزی هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد.

پیرسینگ ابرو نشانه چیست؟

داشتن جواهر در ابروی راست اولین بار توسط برخی از زنان همجنسگرا رواج یافت اما امروزه سوراخ کردن این ناحیه از بدن هیچ معنی خاصی ندارد.

پیریسنگ گوش به چه معنا است؟

لاله و یا نواحی دیگر گوش را از قدیم تا کنون سوراخ میکنند. این سوراخ کاری از گذشته تاکنون هیچ معنی خاصی ندارد. 

پیرسینگ ناف نشانه چیست؟

سوراخ در ناحیه ناف بین خانم ها طرفدار زیادی دارد. طلاگذاری در این ناحیه در ابتدا بین اروپاییان و بعد از آن در بین کشورهای آسیایی و ایران رواج پیدا کرد. داشتن طلا در این ناحیه هیچ معنی خاصی ندارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.