بهترین جراح لیفت سینه در رسالت تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین جراح لیفت سینه در رسالت

برای انجام لیفت سینه یا ماستوپکسی از بهترین جراح لیفت سینه در رسالت تهران مشاوره بگیرید. بهترین پزشکان در این محدوده با ارزیابی شرایط بدنی شما بهترین مشاوره را به شما ارائه می دهند. در وب سایت کلینیک زیبایی به لیستی جامع از پزشکان برتر به همراه آدرس و شماره تماس آنها دست یابید.

بهترین جراح لیفت سینه در رسالت تهران

ردیفنامآدرستلفن
۱دکتر فرخ سواددارتهران، تهرانپارس، خیابان فرجام، نرسیده به فلکه دوم، ساختمان سهند، پلاک ۴۹۰۲۱۷۷۷۲۹۳۵۰
۰۲۱۷۷۷۳۸۹۱۳

تعرفه عمل لیفت سینه در رسالت

تعرفه های عمل لیفت سینه هر ساله با افزایش رو به رو است و همچنین عواملی همچون دستمزد دکتر، هزینه های مربوط به بیمارستان یا مرکز مورد نظر، میزان شلی و افتادگی پستان ها و هزینه آزمایشات قبل عمل و داروهای مصرفی بعد از عمل در محاسبه این هزینه دخیل است. پس بهترین راه برای اطلاع از هزینه ها، مراجعه به پزشکان متخصص در لیست فوق می باشد. همچنین اگر در حین اقدام به این جراحی به فکر فرم دهی و افزایش حجم سینه هستید، میتوانید به بهترین دکتر عمل پروتز سینه در رسالت مراجعه کنید.

تعرفه عمل لیفت سینه در رسالت

اخذ نوبت آنلاین جراح لیفت سینه در رسالت

برای دریافت نوبت، به صورت آنلاین اقدام کنید زیرا میتوانید بدون نیاز به مراجعه به مطب و بیمارستان، نوبت خود را دریافت کنید. با کلیک بر روی نام پزشک در لیست فوق، نوبت آن پزشک را به صورت آنلاین و بر اساس ساعت و روز مورد نظر خود اخذ نمایید.

اخذ نوبت آنلاین جراح لیفت سینه در رسالت

بهترین دکتر عمل لیفت سینه در رسالت کیست؟

با وجود پزشکان بسیار در زمینه جراحی لیفت سینه، باید به کدام یک اعتماد کنیم؟ این سوال برای مراجعینی که تصمیم به انجام این عمل دارند به وجود می آید. این وب سایت با در نظر گرفتن بخشی در پروفایل اختصاصی پزشکان، تصاویر نمونه کارهای جراحی پزشک را قرار داده است. با مشاهده این تصاویر با اطمینان بیشتر پزشک را انتخاب کنید.

از این که با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین جراح لیفت سینه در رسالت تهران دارید، میتوانید از طریق نظرات کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.