پلاژن تراپی در شیراز + 10 مرکز تخصصی پلاژن تراپی در شیراز

پلاژن تراپی در شیراز

در این مطلب به بررسی روش پلاژن تراپی در شیراز میپردازیم. همچنین در جدول زیر بهترین مراکز پلاژن تراپی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس قرار گرفته است.

پلاژن تراپی در شیراز

ردیفنام کلینیکنشانی کلینیک های پلاژن تراپی در شیرازشماره تماس
1كلينيک ماريناشیراز، عفیف آباد، بعد از مجتمع ستاره، نبش کوچه 1207136484906
09175032171
09177906959
09173167630
09385965142
ثبت کلينيک زيبايي جديد

مزایای استفاده از دستگاه پلاژن تراپی

لایه برداری فوری و روشن شدن پوست
کاهش و بهبود هایپرپیگمنتیشن( لکه های پوستی)
اکسیژن رسانی به پوست برای بهبود سلولی
مناسب برای تمام تیپ های پوستی (غیر از افرادی که جوش فعال دارند)
درمان سریع و موثر
آبرسانی و جوانسازی پوست
کاهش چین و چروک افزایش قوام پوست

مزایای پلاژن تراپی بدن

پلاژن ترکیبی از موج رادیویی سه حلقه‌ای است که عضلات پویا را فعال می‌کند. پزشکان با توجه به این فناوری‌ها قادر به تقویت و شکل دادن به پوست صورت هستند. همچنین، این روش درمانی باعث گرم شدن فیبرهای کلاژن، تقویت ماهیچه‌های صورت، و بهبود خون رسانی و تغذیه پوست می‌شود. فناوری پلاژن برای کانتورینگ بدن و کاهش سلولیت به منظور محکم کردن پوست بدون درد، ناراحتی یا آسیب طراحی شده است. پلاژن تراپی یک سیستم پزشکی / زیبایی شناسی است که تعدادی از فناوری‌های غیرتهاجمی را با هدف کانتورینگ بدن و کاهش سلولیت در خود جای داده است. این درمان سریع، موثر و با حداقل ناراحتی است. این فناوری برای هر نوع و رنگ پوستی مناسب است و می‌تواند به عنوان یک درمان بدون هیچگونه آسیب و دوره نقاهتی انجام شود.

آیا پلاژن تراپی درد دارد؟

پلاژن تراپی در شیراز یک روش درمانی بدون درد است. بیماران فقط ناراحتی جزئی را گزارش می‌کنند که تا حدودی شبیه به چسبیدن یک باند پلاستیکی به پوست است. بعلاوه، این روش نیازی به استراحت ندارد: شما به راحتی می‌توانید در کلینیک راه بروید، درمان را طی چند دقیقه انجام دهید و سپس طبق معمول روز خود را طی کنید.

نتایج پلاژن تراپی در شیراز

نتایج حاصل از پلاژن تراپی از همان اولین جلسه قابل مشاهده و اثر آن طولانی مدت است. با این حال برای حاصل شدن نتایج مطلوب، پزشکان چندین جلسه درمانی را به فاصله یک ماه توصیه می‌کنند.

هزینه پلاژن تراپی در شیراز

به طور معمول تعداد جلسات موردنیاز برای پلاژن تراپی وابسته است به نیاز مشتری و هدفی که متناسب با آن از پلاژن تراپی استفاده می‌کند؛ جلسات این فرایند زیبایی – درمانی تا زمانی ادامه خواهد داشت که مشتری به هدف موردنظر خودد برسد. هم‌چنین هزینه‌ی موردنیاز برای انجام این فرایند متناسب با تعداد جلسات و فرایند درخواستی مشتری، توسط پزشک تعیین خواهد شد.

بیشتر بخوانید : لیفت صورت با نخ در شیراز