لیزر co2 فرکشنال در شیراز

لیزر co2 شیراز

امروزه روش های جدیدی برای ترمیم و جوانسازی پوست آمده است. در این مطلب با لیزر فرکشنال co2 در شیراز بیشتر آشنا میشوید. همچنین در جدول زیر بهترین مرکز انجام لیزر فرکشنال co2 در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس قرار گرفته است.

لیزر co2 فرکشنال در شیراز

ردیفنام کلینیک زیبایینشانی مرکز لیزر co2 در شیرازشماره تماس
۱کلینیک ماه
لاغری – لیزر – جوانسازی
شیراز، معالی آباد، بین خلبانان و دوستان،
مجتمع تجاری اهورا، طبقه ۴، واحد ۴۴ و ۴۵
۰۷۱۳۶۳۴۱۶۷۷
۰۷۱۳۶۳۴۱۶۷۸
۰۷۱۳۶۳۴۱۶۷۹
ثبت کلینیک زیبایی جدید

کاربردهای درمانی و زیبایی لیزر دی اکسید کربن

اگر از هر کدام از مشکلات زیر رنج می‌برید، این لیزر می‌تواند به شما کمک کند:

آسیب‌های نوری: هرگونه آسیب پوستی که در نتیجه‌ی تابش پرتوی UV آفتاب یا سولاریوم باشد؛ مثل هایپرپیگمنتیشن (لکه‌های تیره‌ی پوست)
چین و چروک‌ها
جای زخم یا اسکار ناشی از آسیب‌ها، جوش‌ها و آکنه‌ها
شل شدگی و افتادگی پوست
تلانژکتازی: ضایعات عروقی پوست که در اثر گشاد شدن مویرگ‌ها ایجاد می‌شوند
ضایعات خوشخیم روپوستی (اپی‌درمی)
کی‌لیت (التهاب لب) ناشی از آسیب نوری
کراتوزها یا زگیل‌های ناشی از آسیب نوری
رینوفیما (بزرگ و گوشتی شدن بینی ناشی از بیماری روزاسه)

مزایا و معایب لیزر CO2 فرکشنال

اگر تاثیرات لیزر CO2 و کاربردهایش با مشکلات و اهداف شما همخوانی دارند، باید از مزایا و معایب این روش هم مطلع باشید. این بخش را مطالعه کنید تا به سراغ راهنمای درمانی لیزر CO2 فرکشنال برویم.

مراقبت‌های بعد از درمان لیزر فرکشنال CO2

بلافاصله بعد از جلسه درمانی ممکن است پوست شما متورم و قرمز باشد. پزشک پوست شما را با محلول ویژه‌ای می‌پوشاند و ممکن است بر روی آن پانسمانی هم قرار دهد.
ممکن است کمی درد داشته باشید که به خوبی با داروهای مسکن ساده و کمپرس سرد مدیریت می‌شود.
متخصص کلینیک نحوه‌ی مراقبت‌های پوستی بعد از درمان را به طور دقیق به شما توضیح خواهد داد. دوره‌ی نقاهت بین ۴ تا ۷ روز زمان می‌برد و بهتر است این مدت را در خانه باشید.

هزینه لیزر CO2 فرکشنال

لیزر دی اکسید کربن یکی از باسابقه‌ترین و بهترین روش‌های لایه‌برداری و جوانسازی پوست است. در کلینیک خانه سفید از به‌روزترین دستگاه لیزر دی اکسید کربن استفاده می‌کنیم که مجهز به تکنولوژی فرکشنال است. همچنین متخصصین کلینیک بیش از ۱۰ سال است که با لیزر CO2 کار می‌کنند و تجربه زیادی در زمینه‌ی جوانسازی پوست با این فناوری دارند.

عوارض لیزر سی او دو فرکشنال

لیزر سی او دو فرکشنال به طور کلی عارضه خاصی که دائمی بوده و نگران کننده باشد ندارد. اگرچه پس از انجام لیزر قرمزی و تورم و نقاط تیره رنگ روی پوست برای دو تا سه هفته باقی می ماند. اما این نشانه ها ناشی از عملکرد درست لیزر سی او تو فرکشنال است و به مرور برطرف شده و پوست تازه رخ می نماید.

آیا انجام لیزر فرکشنال دردناک است ؟

پاسخ به این پرسش به میزا ن تحمل افراد بستگی دارد . برای افرادی که آستانه تحمل درد بالائی دارند انجام لیزر بدون بیحسی امکان پذیر است . برای سایر افراد می توان از کرمهای بیحس کننده نیم ساعت تا یک ساعت قبل عمل استفاده کرد .

بیشتر بخوانید : جوانسازی پوست در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.