بهترین مرکز فیشیال در ونک تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در ونک

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در ونک تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

برای انتخاب برترین کلینیک ها و مراکز فیشال و پاکسازی پوست، پیشنهاد ما به شما مراکز ونک تهران است که صادقانه و حرفه ای کار شما را انجام می دهند. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده ونک تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در ونک تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱کلینیک پوست و موی ونکتهران، ضلع شمالی میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک ۵۰۰۲۱۸۸۶۶۲۶۰۳
۰۲۱۸۸۶۶۲۶۰۴
۲مریم زارعیتهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نبش خیابان شیراز شمالی، پلاک ۱۰۹۰۹۳۷۵۶۰۶۱۷۴
۰۹۹۱۶۳۶۶۵۵۰
۳ماساژ صورت و فیشیال در سالن زیبایی راموناتهران، ونک، ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، کوچه گرمسار شرقی، پلاک ۳۸، واحد ۴۰۹۳۵۷۴۶۵۷۴۰
۰۹۱۲۲۲۰۹۸۸۷
۴مرکز تخصصی پوست و مژه لاویساتهران، ابتدای خیابان ونک۰۲۱۸۸۶۵۲۷۰۸
۰۹۳۵۵۴۴۰۰۴۴
۵کلینیک پوست و زیبایی نگار دکترالهام کاکاوندتهران، ولیعصر، بالاتراز میدان ونک، خیابان نگار، نبش کوچه تلاش، پلاک ۱۰۲۱۸۸۱۹۹۱۲۱
۰۹۱۹۷۵۱۲۳۶۷
۶کلینیک زیبایی زهرا لطفی نژادتهران، میدان ونک، خیابان صانعی، پلاک ۱۲۰۲۱۴۰۷۷۲۱۰۱
۰۹۳۸۹۰۳۲۸۰۰
۷کلینیک کوروشتهران، بالاتر از ونک، خیابان نگار، روبه روی پارکینگ برج نگار۰۹۲۳۶۲۶۳۱۲
۸کلینیک زیبایی ایرانتهران، ونک، نرسیده به میدان ونک، ساختمان ۱۲۶۶۰۲۱۸۸۷۷۱۷۸۸
۹کلینیک زیبایی تصویر جوانیتهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، نبش کوچه ترابنده، پلاک ۱۲۸۰۲۱۸۸۷۹۵۶۱۹
۱۰کلینیک زیبایی ساعیتهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۶۰۲۱۸۸۱۰۰۰۵۰

کلینیک فیشیال خوب در ونک تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در ونک تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در ونک تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در ونک چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در ونک چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در ونک چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در ونک تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده ونک تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده ونک تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.