بهترین مرکز فیشیال در نیاوران تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در نیاوران

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در نیاوران تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

برای دیدن بهترین نتیجه از فیشال پوست خود، بهتر است از مراکز مراقبت های پوستی در نیاوران استفاده کنید. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده نیاوران تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در نیاوران تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱سالن زیبایی پرلتهران، نیاوران، مجتمع تجاری نارون، طبقه ۳، واحد ۳۰۲۰۹۱۲۳۹۳۲۲۵۷
۰۲۱۲۶۲۴۶۷۸۲
۲مرکز پوست مهر نیاورانتهران، نیاوران، چهارراه مژده، نبش خیابان نجابت جو، پلاک ۳۵۲، طبقه ۴ شمالی۰۲۱۲۶۸۵۱۵۲۷
۳بیوتی گاردنتهران، محله نیاوران (دزاشیب)، ابتدای دزاشیب، روبروی آتش نشانی، ساختمان مریم، پلاک ۴۴۰۲۱۲۲۷۵۸۶۷۰
۰۹۱۲۱۶۱۴۷۸۸
۰۹۱۲۸۵۹۰۶۹۰
۴آرایشگاه و آموزشگاه مراقبت زیبایی مناصالحیتهران، نیاوران، بعد از سه راه یاسر، انتهای خیابان تبریزی (گلسنگ)، تقاطع بهیم تاش، پلاک ۵۲۰۹۰۲۲۸۱۷۰۱۸
۵مرکز زیبایی آیدا باصریتهران، نیاوران، جنب پمپ بنزین، کوچه تناولی۰۹۰۱۱۰۵۲۵۲۰
۰۲۱۲۶۲۴۰۱۸۵
۰۲۱۲۶۲۴۰۳۹۴
۶آرایشگاه مردانه vip ARTتهران، پایین تر از پارک نیاوران، پایین تر از سه راه اقدسیه، روبروی پمپ بنزین صاحب قرانیه، بالای داروخانه صاحب قرانیه، پلاک ۵۵۵۰۲۱۲۲۸۴۸۴۴۰
۷کلینیک زیبایی مریمتهران، خیابان باهنر (نیاوران)، بین عرفا و مژده، پلاک ۳۹۵۰۲۱۲۲۷۰۴۵۸۰
۸سالن اپیلاسیون ناناتهران، نیاوران شمال، کاخ نیاوران، خیابان جهانشاهی، ابتدای خیابان شفیعی، طبقه بالای داروخانه۰۲۱۲۶۱۲۵۵۱۲
۰۹۱۹۳۸۳۷۵۵۴

کلینیک فیشیال خوب در نیاوران تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در نیاوران تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در نیاوران تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در باهنر چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در نیاوران چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در باهنر چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در نیاوران تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده باهنر (نیاوران) تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده نیاوران تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.