هزینه تزریق ژل و بوتاکس چقدر است ؟

هزینه تزریق ژل و بوتاکس

هزینه تزریق ژل به نواحی مختلف صورت

امروزه میل به زیباتر شدن در بین همه افراد وجود دارد. در بین خانم ها نیز این مورد بسیار زیاد است. در ادامه این مقاله میتوانید با هزینه تزریق ژل و بوتاکس در نواحی مختلف صورت بیشتر آشنا شوید. با ما همراه شوید….

هزینه تزریق ژل

تزریق ژل به نواحی مختلف صورت با هم متفاوت است. در هر قسمت از صورت بسته به حجم مورد نظر برای تزریق هزینه ها میتواند متفاوت باشد. میزان سی سی مورد نظر برای تزریق میتواند بر هزینه تزریق ژل تاثیرگذار باشد.

هزینه تزریق ژل لب

در موارد ناثیر ذ ار بر هزینه تزریق ژل و بوتاکس هزینه تزریق ژل لب بسته به فرم لب شما و میزان حجمی که میخواهید هزینه های متفاوتی را میتواند داشته باشد. در نظر داشته باشید که اگر برای بار اول ژل لب تزریق میکنید بعد از گذشت تقریبا یک ماه باید دوباره تزریق را انجام دهید که میزان بزرگ شدن لبتان ثابت بماند.

هزینه تزریق ژل گونه

در راستای تزریق ژل به گونه باید در نظر داشته باشید که میزان سی سی مورد نظر و همچنین برند انتخابی شما میتواند در هزینه ها تاثیرگذار باشد.

هزینه تزریق ژل چانه

تزریق ژل به چانه یکی از پرطرفدار ترین کارهایی است که در جهت زیبایی انجام میشود. تزریق ژل به چانه تا حد زیادی میتواند در زیبایی شما تاثیرگذار باشد. هزینه تزریق ژل به چانه به میزان سی سی و برند ژل انتخابی شما و همچنین پزشک انتخابی شما بستگی دارد.

تاثیر مقدار مورد نیاز در هزینه تزریق ژل

یکی از مهمترین عوامل موثر بر تعیین قیمت تزریق ژل، میزان مورد نیاز برای تزریق می‌باشد. طبیعتا، مقدار مورد نیاز نقاط مختلف صورت جهت تزریق متفاوت بوده و همین امر بر قیمت آن تاثیر گذاشته است.

بیشتر بخوانید : بهترین پزشک برای تزریق بوتاکس در شیراز

هزینه تزریق بوتاکس

یکی از مهمترین مواردی که میتواند بر هزینه تزریق بوتاکس تاثیرگذار باشد میزان مواد است. این که چه مقدار بوتاکس برای صورت تزریق کنید و کلنیک انتخابی شما بر افزایش و یا کاهش هزینه های تزریق بوتاکس تاثیرگذار است.

تزریق بوتاکس به نواحی مختلف صورت بسته به مناطق انتخابی شما در جهت تزریق بر هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود

منبع: تفاوت های ژل و بوتاکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.