هزینه عمل پیکر تراشی بدن چقدر است؟

هزینه عمل پیکر تراشی

هزینه عمل پیکرتراشی کل بدن

امروزه میل به داشتن یک اندام متناسب در همه افراد وجود دارد. عمل پبکر تراشی میتواند به شما در جهت داشتن اندامی زیبا کمک کند. هزینه عمل پیکر تراشی به موارد مختلف بستگی دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید : بهترین کلینیک های زیبایی در شیراز

عمل پیکر تراشی کل بدن چیست ؟

پیکرتراشی یعنی حذف چربی های موضعی بدون اینکه به بافت ها، عروق و اعصاب ناحیه دارای چربی آسیب آورد. در پیکرتراشی هدف کاهش سایز میباشد و بیمار در زمان کوتاهی به فرم بدنی دلخواه خود خواهد رسید. این روش گزینه مناسبی برای افراد خیلی چاق نیستند و می تواند سلامت آن ها را به خطر بیندازد.

عوامل موثر در تعیین هزینه عمل پیکر تراشی

بیمارستان یا مرکز جراحی که عمل در آن انجام می شود.
پزشکی که برای عمل انتخاب می شود.
تجهیزات و روش هایی که در حین جراحی و پس از آن استفاده می شود.
عضوی که باید عمل شود.
در صورتی که نیاز به بستری باشد، هزینه عمل پیکرتراشی افزایش می ‌یابد.
مقدار چربی هایی که خارج می شود.
تعداد عضو هایی که تحت عمل قرار می گیرد.

هزینه عمل پیکرتراشی نواحی مختلف بدن

هزینه عمل پیکر تراشی بستگی زیادی به ناحیه تحت جراحی خواهد داشت. هر قسمت از بدن که استعداد خاصی برای تجمع چربی دارد و به همین دلیل نیاز به روش های جراحی مختلف و حجم خاصی از تغییرات وجود دارد. به همین منظور در ادامه قیمت پیکر تراشی برای قسمت های مختلف بدن ذکر می شود.

هزینه عمل پیکرتراشی شکم و پهلو

یکی از مناطقی که خیلی زودتر از دیگر قسمت ها دچار افزایش چربی می شود، شکم و پهلو است. همچنین یکی از ناحیه هایی که به سختی می توان چربی های آن را از بین برد، شکم است. تمام افرادی که قصد انجام این عمل را دارند قبل و بعد از مراجعه به مراکز درمانی درباره قیمت عمل پیکرتراشی شکم پرس و جو می کنند.

بیشتر بخوانید : عمل پیکر تراشی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.