بهترین دکتر تغذیه و لاغری در اشتهارد تهران

بهترین دکتر تغذیه و لاغری در اشتهارد تهران

فرشته مقامی
متخصصان تغذیه متخصصان سلامت هستند که می توانند به تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با تغذیه کمک کنند و رژیم متناسب برای کاهش وزن شما ارائه دهند. وب سایت کلینیک زیبایی در جهت سهولت کاربران در امر انتخاب بهترین دکتر تغذیه و لاغری در اشتهارد تهران لیستی جامع از اسامی آنان به همراه اطلاعات تماس در اختیار شما قرار داده است.

بهترین دکتر تغذیه و لاغری در اشتهارد تهران

نام آدرس شماره تماس
فاطمه جراحی هشتگرد، میدان شهدا، کوچه 22 بهمن، ساختمان لی دوما، واحد 2 02644212539
مریم منصوردهقان هشتگرد، کوچه خیبر، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه سوم 09056106756

اخذ نوبت اینترنتی بهترین دکترهای تغذیه در اشتهارد تهران

سایت کلینیک زیبایی امکانی فراهم کرده است که بتوانید به آسانی در هرجایی که هستید نوبت خود را به صورت اینترنتی از مشاوره تغذیه و دکتر تغذیه کودکان در اشتهارد دریافت نمایید. برای اخذ نوبت آنلاین از طریق وب سایت کلینیک زیبایی، می‌توانید از لیست فوق کمک گرفته و با کلیک بر روی نام هر یک از پزشکان معتبر تغذیه و لاغری در اشتهارد و دکتر تغذیه برای چاقی، به صفحه اختصاصی آنان وارد شده و در بهش دریافت نوبت، نوبت خود را بر اساس ساعت و روز مورد نظر مورد اخذ نمایید.
بهترین دکتر تغذیه و لاغری در اشتهارد تهران

دکتر متخصص تغذیه خوب اشتهارد تهران

کار یک متخصص تغذیه بر روی غذا و نقش آن در کمک به کاهش وزن افراد متمرکز است. شما میتوانید برای یافتن دکتر تغذیه خوب و دکتر تغذیه برای چاقی به مشاهده نظرات مراجعین سابق بپردازید. برای این کار کافی است به پروفایل پزشکان مورد نظر خود در لیست فوق مراجعه نمایید و در بخش گالری و یا نظرات کابران، با اطمینان بیشتر پزشک را انتخاب نمایید.
بهترین دکتر تغذیه و لاغری در اشتهارد تهران

مشاوره آنلاین بهترین مشاور تغذیه و رژیم درمانی در اشتهارد تهران

در دنیای امروز به دلیل مشغله زیاد انسان های شاید امکان مراجعه حضوری مراجعه به مطب پزشک را نداشته باشند بنابراین ما در وب سایت کلینیک زیبایی امکان مشاوره با پزشک متخصص را برای شما کاربران گرامی در نظر گرفته ایم.

کافیست در جدول بالا روی نام دکتر یا کلینیک مورد نظر کلیک کرده و از قسمت چت آنلاین در پروفایل پزشک به صورت مستقیم با پزشک مورد نظر در ارتباط باشید.

از این که تا پایان لیست با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین دکتر تغذیه و لاغری در اشتهارد تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

نظر کاربران