درباره پزشک

کد نظام پزشکی : 64831
دکتر مهران خورشیدی
این صفحه متعلق به نوبت دهی اینترنتی دکتر مهران خورشیدی پزشک جراح در شیراز می باشد. ایشان در زمینه خدماتی مانند فعالیت می کنند. در این صفحه می توانید لیست کامل خدمات دکتر مهران خورشیدی را مشاهده نمایید و از ایشان نوبت بگیرید.
برای ارتباط با دکتر مهران خورشیدی کافیست با شماره 071 تماس حاصل نموده و یا به آدرس مطب ایشان در شیراز مراجعه نمایید. همچنین شما می توانید در این صفحه نمونه کار دکتر مهران خورشیدی بهمراه سوابق پزشکی ایشان را مشاهده نمایید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با مطب دکتر مهران خورشیدی تماس تلفنی برقرار نمایید یا از طریق دکمه مشاوره آنلاین هرگونه مشاوره ای که نیاز دارید را دریافت نمایید.
در سایت کلینیک زیبایی نوبت دهی به صورت آنلاین و تلفنی امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از سایت کلینیک زیبایی، به راحتی نوبت آنلاین برای ملاقات با دکتر مهران خورشیدی به عنوان یکی از بهترین پزشکان در حوزه جراح زیبایی را رزرو نمایید. برای ویزیت حضوری، می توانید با استفاده از ابزار مسیریابی که در دسترس شما قرار گرفته است به مطب دکتر مهران خورشیدی در شیراز مراجعه نمایید.
همچنین پروفایل دکتر مهران خورشیدی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز شامل آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران خورشیدی، تلگرام و وبسایت ایشان نیز می باشد که در سایت کلینیک زیبایی در دسترس شما قرار گرفته است.
کلینیک زیبایی هزاران پزشک در حوزه زیبایی را به شما معرفی کرده است جهت مشاهده نظرات همچنین سؤال یا ارسال نظر درباره دکتر مهران خورشیدی به انتهای صفحه پروفایل ایشان مراجعه نمایید.
تعداد بازدید: 1022
ادامه توضیحات

ویدیو

نظر کاربران

صبح عصر
شنبه تا 16 تا 20
یکشنبه تا 16 تا 20
دوشنبه تا 16 تا 20
سه‌شنبه تا 16 تا 20
جهار‌شنبه تا 16 تا 20
پنج‌شنبه تا - تا -
جمعه تا - تا -

آدرس