درباره پزشک

کد نظام پزشکی : 58957
دکتر سیما جهانگیری
این صفحه متعلق به نوبت دهی اینترنتی دکتر سیما جهانگیری پزشک عمومی در شیراز می باشد. ایشان در زمینه خدماتی مانند لیزر موی زائد فعالیت می کنند. در این صفحه می توانید لیست کامل خدمات دکتر سیما جهانگیری را مشاهده نمایید و از ایشان نوبت بگیرید.
برای ارتباط با دکتر سیما جهانگیری کافیست با شماره 09351833903 تماس حاصل نموده و یا به آدرس مطب ایشان در شیراز، خیابان مشیر فاطمی، روبروی معدل، ابتدای کوچه 5، ساختمان اهورا، طبقه 1، واحد 1 مراجعه نمایید. همچنین شما می توانید در این صفحه نمونه کار دکتر سیما جهانگیری بهمراه سوابق پزشکی ایشان را مشاهده نمایید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با مطب دکتر سیما جهانگیری تماس تلفنی برقرار نمایید یا از طریق دکمه مشاوره آنلاین هرگونه مشاوره ای که نیاز دارید را دریافت نمایید.
در سایت کلینیک زیبایی نوبت دهی به صورت آنلاین و تلفنی امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از سایت کلینیک زیبایی، به راحتی نوبت آنلاین برای ملاقات با دکتر سیما جهانگیری به عنوان یکی از بهترین پزشکان در حوزه لیزر موی زائد را رزرو نمایید. برای ویزیت حضوری، می توانید با استفاده از ابزار مسیریابی که در دسترس شما قرار گرفته است به مطب دکتر سیما جهانگیری در شیراز مراجعه نمایید.
همچنین پروفایل دکتر سیما جهانگیری دارای بهترین مرکز لیزر موی زائد در شیراز شامل آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیما جهانگیری، تلگرام و وبسایت ایشان نیز می باشد که در سایت کلینیک زیبایی در دسترس شما قرار گرفته است.
کلینیک زیبایی هزاران پزشک در حوزه زیبایی را به شما معرفی کرده است جهت مشاهده نظرات همچنین سؤال یا ارسال نظر درباره دکتر سیما جهانگیری به انتهای صفحه پروفایل ایشان مراجعه نمایید.
تعداد بازدید: 505
ادامه توضیحات

خدمات

  • لیزر موی زائد

نظر کاربران

صبح عصر
شنبه 8 تا 12 12 تا 20
یکشنبه 8 تا 12 12 تا 20
دوشنبه 8 تا 12 12 تا 20
سه‌شنبه 8 تا 12 12 تا 20
جهار‌شنبه 8 تا 12 12 تا 20
پنج‌شنبه 8 تا 12 12 تا 20
جمعه - تا - - تا -

آدرس

map
شیراز، خیابان مشیر فاطمی، روبروی معدل، ابتدای کوچه 5، ساختمان اهورا، طبقه 1، واحد 1
مسیریابی