درباره پزشک

کد نظام پزشکی : 107818
این صفحه متعلق به نوبت دهی اینترنتی دکتر سجاد احمدی جورقی پزشک جراح در شیراز می باشد. ایشان در زمینه خدماتی مانند جراحی لیفت بازو, جراحی کوچک کردن سینه, جراحی زیبایی پلک, جراحی پیکرتراشی, بلفاروپلاستی, ابدومینوپلاستی فعالیت می کنند. در این صفحه می توانید لیست کامل خدمات دکتر سجاد احمدی جورقی را مشاهده نمایید و از ایشان نوبت بگیرید.
برای ارتباط با دکتر سجاد احمدی جورقی کافیست با شماره 07132357242, 09374346621 تماس حاصل نموده و یا به آدرس مطب ایشان در شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، مجتمع پزشکی شیراز مراجعه نمایید. همچنین شما می توانید در این صفحه نمونه کار دکتر سجاد احمدی جورقی بهمراه سوابق پزشکی ایشان را مشاهده نمایید.
بیمه های مورد پذیرش دکتر سجاد احمدی جورقی شامل: می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با مطب دکتر سجاد احمدی جورقی تماس تلفنی برقرار نمایید یا از طریق دکمه مشاوره آنلاین هرگونه مشاوره ای که نیاز دارید را دریافت نمایید.
در سایت کلینیک زیبایی نوبت دهی به صورت آنلاین و تلفنی امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از سایت کلینیک زیبایی، به راحتی نوبت آنلاین برای ملاقات با دکتر سجاد احمدی جورقی به عنوان یکی از بهترین پزشکان در حوزه جراحی زیبایی را رزرو نمایید. برای ویزیت حضوری، می توانید با استفاده از ابزار مسیریابی که در دسترس شما قرار گرفته است به مطب دکتر سجاد احمدی جورقی در شیراز مراجعه نمایید.
همچنین پروفایل دکتر سجاد احمدی جورقی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز شامل آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سجاد احمدی جورقی، تلگرام و وبسایت ایشان نیز می باشد که در سایت کلینیک زیبایی در دسترس شما قرار گرفته است.
کلینیک زیبایی هزاران پزشک در حوزه زیبایی را به شما معرفی کرده است جهت مشاهده نظرات همچنین سوال یا ارسال نظر درباره دکتر سجاد احمدی جورقی به انتهای صفحه پروفایل ایشان مراجعه نمایید.
تعداد بازدید: 267
ادامه توضیحات

خدمات

  • جراحی لیفت بازو
  • جراحی کوچک کردن سینه
  • جراحی زیبایی پلک
  • جراحی پیکرتراشی
  • بلفاروپلاستی
  • ابدومینوپلاستی
مشاهده همه

نظر کاربران

صبح عصر
شنبه تا - تا -
یکشنبه تا 17 تا 21
دوشنبه تا 17 تا 21
سه‌شنبه تا 17 تا 21
جهار‌شنبه تا 17 تا 21
پنج‌شنبه تا - تا -
جمعه تا - تا -

آدرس

map
شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، مجتمع پزشکی شیراز
مسیریابی