درباره پزشک

کد نظام پزشکی : 163075
دکتر خسرو برخورداری

دکتر خسرو برخورداری متخصص گوش حلق بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی ایران تهران هستند. ایشان تمامی اعمال جراحی پلاستیک صورت را انجام میدهند اما بصورت تخصصی در جراحی بینی و لیفت اندوسکوپیک شقیقه و پیشانی فعالیت دارند. در روش اندوسکوپیک لیفت پیشانی و شقیقه تنها چند برش در لابه لای موها داده شده و از طریق اندوسکوپ و ابزار تخصصی علاوه بر پوست عضلات نیز لیفت شده که باعث ماندگاری این عمل به سایر روش های قدیمی است.

ساعت حضور دکتر خسرو برخورداری:
شنبه 16 تا 18 ابیوردی
دوشنبه 16 تا 18 شهید دوران

این صفحه متعلق به نوبت دهی اینترنتی دکتر خسرو برخورداری متخصص گوش حلق و بینی در شیراز می باشد. ایشان در زمینه خدماتی مانند لیفت صورت با نخ, لیفت ابرو, درمان چین و چروک, جراحی لیفت صورت, جراحی لیفت شقیقه, جراحی بینی, اندولیفت فعالیت می کنند. در این صفحه می توانید لیست کامل خدمات دکتر خسرو برخورداری را مشاهده نمایید و از ایشان نوبت بگیرید.
برای ارتباط با دکتر خسرو برخورداری کافیست با شماره 09036291590 تماس حاصل نموده و یا به آدرس مطب ایشان در مطب 1: شیراز، چمران، ابیوردی 2، جنب استخر انقلاب
مطب 2: بلوارمدرس، بیمارستان فوق تخصصی شهید دوران، کلینیک جراحی پلاستیک مراجعه نمایید. همچنین شما می توانید در این صفحه نمونه کار دکتر خسرو برخورداری بهمراه سوابق پزشکی ایشان را مشاهده نمایید.
بیمه های مورد پذیرش دکتر خسرو برخورداری شامل: بیمه ایران می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با مطب دکتر خسرو برخورداری تماس تلفنی برقرار نمایید یا از طریق دکمه مشاوره آنلاین هرگونه مشاوره ای که نیاز دارید را دریافت نمایید.
در سایت کلینیک زیبایی نوبت دهی به صورت آنلاین و تلفنی امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از سایت کلینیک زیبایی، به راحتی نوبت آنلاین برای ملاقات با دکتر خسرو برخورداری به عنوان یکی از بهترین پزشکان در حوزه لیفتینگ صورت را رزرو نمایید. برای ویزیت حضوری، می توانید با استفاده از ابزار مسیریابی که در دسترس شما قرار گرفته است به مطب دکتر خسرو برخورداری در شیراز مراجعه نمایید.
همچنین پروفایل دکتر خسرو برخورداری بهترین دکتر جراح لیفت شقیقه در شیراز شامل آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو برخورداری، تلگرام و وبسایت ایشان نیز می باشد که در سایت کلینیک زیبایی در دسترس شما قرار گرفته است.
کلینیک زیبایی هزاران پزشک در حوزه زیبایی را به شما معرفی کرده است جهت مشاهده نظرات همچنین سؤال یا ارسال نظر درباره دکتر خسرو برخورداری به انتهای صفحه پروفایل ایشان مراجعه نمایید.
تعداد بازدید: 2658
ادامه توضیحات

خدمات

  • لیفت صورت با نخ
  • لیفت ابرو
  • درمان چین و چروک
  • جراحی لیفت صورت
  • جراحی لیفت شقیقه
  • جراحی بینی
  • اندولیفت
مشاهده همه

نظر کاربران

صبح عصر
شنبه - تا - 16 تا 18
یکشنبه - تا - - تا -
دوشنبه - تا - 16 تا 18
سه‌شنبه - تا - - تا -
جهار‌شنبه - تا - - تا -
پنج‌شنبه - تا - - تا -
جمعه - تا - - تا -
  • بیمه ایران

آدرس

map
1
مطب 1: شیراز، چمران، ابیوردی 2، جنب استخر انقلاب
2
مطب 2: بلوارمدرس، بیمارستان فوق تخصصی شهید دوران، کلینیک جراحی پلاستیک
مسیریابی