درباره

شماره ثبت :
سالن تخصصی عروس هما

هما اسماعیلی هستم متولد ۱۷اذر سال۱۳۶۵ ، کارشناس فناوری اطلاعات از شیراز

موسس آکادمی هما
موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای انگیزه
مدیر آموزشگاه مراقبت زیبایی بانوان (کمند نو)
مدیر آموزشگاه مراقبت زیبایی آقایان (سهند نو )
مدیریت سالن زیبایی هما

از کودکی بسیار فعال و عاشق یادگیری و پیشرفت بودم . اکثر دوره های آموزشی موفقیت اساتید بزرگ رو گذروندم و همینطور دوره های آموزشی هنری از جمله آرایشگری وخیاطی و .. رو شرکت کردم و شروع به کارکردم اما بازم منواغنا نمی‌کرد. در زمینه های مختلف فعالیت داشتم و در نهایت علاقه و رسالت خودم رو پیدا کردم.

از کجا آمده ام ،آمدنم بهر چه بود
به کجا میروم و آخر ننمایی وطنم

علاقه به آموزش دادن و یاددادن مهارت به افراد و توانمند سازی جوانان میهنم و به چرخ ش انداختن انرژی مثبت مرا واداشت تامحیط آموزشی با امکانات لازم و متخصصین هر رشته رو در یک مکان جمع کرده و شرایط رو‌مهیا کنم تا بتوانم به جوانان و افراد علاقمند به هنر و مهارت های متعدد ،اموزش داده و آنها را مستقل وآماده بازار کار کنم تا با حس ارزشمندی کسب درآمد کنند.و این انرژی مثبت به گردش بیوفتد و به هنرجویان آکادمی هما این پیام را برسانم که

بیرون زتو نیست هر چه در عالم هست
درخود بطلب هرآنچه خواهی که توئی

و با افتخار مجموعه آموزشی( آکادمی) هما با سه آموزشگاه فنی را راه اندازی و مدیریت مینمایم و در نهایت با راه اندازی سالن های زیبایی بانوان و آقایان ،افرادی که در آکادمی هما آموزش دیده اند و متخصص شده اند رو به کار بگیریم تا حداقل اندکی از رسالت خویش را به کمال رسانده باشم. باور دارم دنیا توهمی بیش نیست ،پس می‌سازم هر آنچه را که لایقش هستم. سالن زیبایی هما با بهترین و حرفه ای ترین ها در هر زمینه آرایشی آماده پذیرش هنردوستان عزیز می‌باشد.

این صفحه متعلق به سالن تخصصی عروس هما در شهر شیراز می باشد. در این صفحه میتوانید لیست کامل خدمات سالن تخصصی عروس هما را مشاهده نمایید. "کلینیک زیبایی" بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات در حوزه پزشکی و زیبایی را به شما معرفی نموده است. برای ارتباط با سالن تخصصی عروس هما کافیست با شماره 09174051595, 09396110759 تماس حاصل نموده و یا به آدرس ایشان در شیراز، بلوار رحمت، از سمت بنی هاشمی به سمت مسلم، آخرین مغازه طبقه بالای لوازم خانگی قائم مراجعه نمایید. همچنین شما میتوانید با استفاده از دکمه مشاوره آنلاین هرگونه سوال یا درخواست خود را برای سالن تخصصی عروس هما ارسال نمایید.
تعداد بازدید: 768
ادامه توضیحات

خدمات

  • کراتین مو
  • کاشت ناخن
  • فیبروز ابرو
  • شینیون
  • ژلیش ناخن
  • خدمات میکاپ
  • خدمات صافی و احیا مو
  • براشینگ مو
مشاهده همه

نظر کاربران

صبح عصر
شنبه تا تا
یکشنبه تا تا
دوشنبه تا تا
سه‌شنبه تا تا
جهار‌شنبه تا تا
پنج‌شنبه تا تا
جمعه تا تا

آدرس

map
شیراز، بلوار رحمت، از سمت بنی هاشمی به سمت مسلم، آخرین مغازه طبقه بالای لوازم خانگی قائم
مسیریابی