بهترین کلینیک کاشت مو در پونک تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین کلینیک کاشت مو در پونک

در این مطلب از وب سایت رسمی کلینیک زیبایی به معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در پونک تهران می پردازیم. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای کاشت مو تحت نظر پزشک در محدوده پونک هستید، این مطلب را از دست ندهید.

پونک محله ای در شمال تهران است که در منطقه ۲ و ۵ شهرداری تهران واقع شده‌ است که برخی از مراکز تخصصی کاشت مو در این محدوده می‌باشند. ما نیز در جدول زیر آدرس و شماره تماس کلینیک کاشت مو با سابقه در پونک تهران را درج نموده‌ایم.

بهترین کلینیک کاشت مو در پونک تهران

ردیفنامنشانیشماره تماس
۱کلینیک پوست ومو و زیبایی علیرضا رادتهران، میدان پونک به سمت شمال ابتدای خیابان سوم۰۲۱۴۴۴۸۹۰۱۸
۲کلینیک کاشت مو پونکتهران، پونک۰۹۹۳۵۶۱۸۰۴۵
۳کلینیک کاشت مو ژیوانوتهران، پونک۰۲۱۴۴۸۹۷۸۶۲
۴دکتر علیرضا قریبتهران، مرزداران، خیابان ایثار، رو به روی مسجد، ساختمان افرا، طبقه ۳، واحد ۱۶۰۲۱۴۴۰۷۹۵۳۶
۵دکتر منیر جعفریتهران، بالاتر از مرزداران، نرسیده به پل حکیم، ساختمان پزشکان اردلان۰۲۱۴۴۲۲۳۸۴۷

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده پونک تهران

کلینیک هایی که به صورت تخصصی در زمینه کاشت مو به روش های نوین در محدوده پونک فعالیت می‌کنند تحت نظر پزشک متخصص و با بهره گیری از تکنسین های حرفه ای در این زمینه توانسته اند توجه زیباجویان عزیز را به خود جلب کنند. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو پونک هستید به جدول فوق مراجعه نمایید.

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده پونک تهران

بهترین دکتر کاشت مو در پونک کیست؟

دکتر کاشت مو خوب کسی است که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. بتواند بهترین روش کاشت مو را برای مراجعه کننده خود پیدا کرده و به صورت تضمینی بهترین روش را به زیباجوی خود پیشنهاد دهد. تیم کلینیک زیبایی در جدول فوق برخی از بهترین پزشکان متخصص ایمپلنت مو در پونک را معرفی کرده است.

بهترین دکتر کاشت مو در پونک کیست؟

هزینه کاشت مو در محدوده پونک

قیمت کاشت مو با توجه به روش انتخابی، دستمزد پزشک و تکنسین، تعداد گراف های مورد نیاز برای کاشت، داروهای مراقبتی و …. محاسبه می شود. اگر در به دنبال هزینه کاشت مو در محدوده پونک هستید، با تماس به کلینیک انتخابی خود از هزینه و نحوه پرداخت این کار مطلع شوید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم کلینیک و پزشکان متخصص برای کاشت مو در محدوده پونک تهران را معرفی نماییم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد درباره این مطلب می توانید از طریق نظر کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.