بهترین کلینیک کاشت مو در فرمانیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس

در این مطلب از وب سایت رسمی کلینیک زیبایی به معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در فرمانیه تهران می پردازیم. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای کاشت مو تحت نظر پزشک در محدوده فرمانیه هستید، این مطلب را از دست ندهید.

محله ونک تهران یکی از محلات قدیمی و محبوب شهر تهران است که کلینیک های تخصصی کاشت مو زیادی در این محدوده هستند. ما نیز به درخواست کاربران گرامی آدرس و شماره تماس بهترین کلینیک کاشت مو در محدوده فرمانیه تهران را قرار داده ایم.

بهترین کلینیک کاشت مو در فرمانیه تهران

ردیفنامنشانیشماره تماس
۱کلینیک پری سیماتهران، فرمانیه شرقی، جنب بیمارستان فرمانیه، پلاک ۱۶، کلینیک زیبایی پری سیما۰۲۱۲۲۸۰۷۰۶۰
۲کلینیک کاشت مو گلدن رویالتهران، بلوار شهید لواسانی، نرسیده به چهارراه فرمانیه، جنب بیمارستان فرمانیه، ساختمان پزشکان پالاتروز، پلاک۲۲، واحد ۶۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲
۳کلینیک پوست مو و جراحی زیبایی رز طلاییتهران، فرمانیه، نرسیده به چهارراه پاسداران، جنب بیمارستان فرمانیه، ساختمان پالاتروز، پلاک ۱۸، طبقه اول۰۲۱۲۲۲۸۳۰۰۰
۴کلینیک مرسیتهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، نبش کوچه حسینی، ساختمان تیام، طبقه ۳، واحد ۹۰۲۱۲۲۶۷۲۷۲۷
۵دکتر احسان کسگریتهران، فرمانیه،خیابان نارنجستان هفتم(جهانبخش نژاد)،جنب برج آسمان۰۲۱۲۶۴۵۰۱۴۳
۶کلینیک شن های نقره ایتهران، فرمانیه‌ی غربی (لواسانی)۰۲۱۷۵۴۱۳۰۰۰
۷کلینیک اشکانتهران، خیابان فرمانیه۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷
۸کلینیک  چهره نگارتهران، فرمانیه۰۲۱۲۲۸۰۹۰۸۸
۹کلینیک پوست و موی تندیستهران، فرمانیه۰۲۱۷۱۰۱۴
۱۰کلینیک نختهرن، خیابان فرمانیه۰۲۱۲۶۱۵۶۷۱۴

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده فرمانیه تهران

کلینیک هایی که به صورت تخصصی در زمینه کاشت مو به روش های نوین در محدوده فرمانیه فعالیت می‌کنند تحت نظر پزشک متخصص و با بهره گیری از تکنسین های حرفه ای در این زمینه توانسته اند توجه زیباجویان عزیز را به خود جلب کنند. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در این منطقه هستید به جدول فوق مراجعه نمایید.

 

بهترین دکتر کاشت مو در فرمانیه کیست؟

دکتر کاشت مو خوب کسی است که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. بتواند بهترین روش کاشت مو را برای مراجعه کننده خود پیدا کرده و به صورت تضمینی بهترین روش را به زیباجوی خود پیشنهاد دهد. تیم کلینیک زیبایی در جدول فوق برخی از بهترین پزشکان متخصص ایمپلنت مو در فرمانیه را معرفی کرده است.

 

قیمت کاشت مو در محدوده فرمانیه

قیمت کاشت مو با توجه به روش انتخابی، دستمزد پزشک و تکنسین، تعداد گراف های مورد نیاز برای کاشت، داروهای مراقبتی و …. محاسبه می شود. اگر در به دنبال هزینه کاشت مو در محدوده فرمانیه هستید، با تماس به کلینیک انتخابی خود از هزینه و نحوه پرداخت این کار مطلع شوید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم کلینیک و پزشکان متخصص برای کاشت مو در محدوده فرمانیه تهران را معرفی نماییم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد درباره این مطلب می توانید از طریق نظر کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.