بهترین کلینیک کاشت مو در فرجام

بهترین کلینیک کاشت مو در فرجام تهران به همراه آدرس و شماره تماس

پری چاوشی

در این مطلب از وب سایت رسمی کلینیک زیبایی به معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در فرجام تهران می پردازیم. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای کاشت مو تحت نظر پزشک در محدوده فرجام هستید، این مطلب را از دست ندهید.

خیابان فرجام یکی از خیابان های اصلی این منطقه است که به صورت شرقی و غربی قرار گرفته است. اگر به دنبال آدرس و شماره تماس مراکز تخصی کاشت مو در فرجام تهران هستید به جدول زیر مراجعه کنید.

بهترین کلینیک کاشت مو در فرجام تهران

ردیف نام نشانی شماره تماس
1 مرکز تخصصی فارال اسکین تهران، خیابان فرجام، تقاطع خیابان آیت، مجتمع مهدی 02177186260
2 مرکز مراقبت از پوست نیوشا تهران، خیابان فرجام 02177721741
3 کلینیک دکتر فرخ سواددار تهران، خیابان فرجام، نرسیده به فلکه دوم 09198913116

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده فرجام تهران

کلینیک هایی که به صورت تخصصی در زمینه کاشت مو به روش های نوین در محدوده فرجام فعالیت می‌کنند تحت نظر پزشک متخصص و با بهره گیری از تکنسین های حرفه ای در این زمینه توانسته اند توجه زیباجویان عزیز را به خود جلب کنند. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو فرجام هستید به جدول فوق مراجعه نمایید.

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده فرجام تهران

بهترین دکتر کاشت مو در فرجام کیست؟

دکتر کاشت مو خوب کسی است که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. بتواند بهترین روش کاشت مو را برای مراجعه کننده خود پیدا کرده و به صورت تضمینی بهترین روش را به زیباجوی خود پیشنهاد دهد. تیم کلینیک زیبایی در جدول فوق برخی از بهترین پزشکان متخصص ایمپلنت مو در فرجام را معرفی کرده است.

بهترین دکتر کاشت مو در فرجام کیست؟

هزینه کاشت مو در محدوده فرجام

قیمت کاشت مو با توجه به روش انتخابی، دستمزد پزشک و تکنسین، تعداد گراف های مورد نیاز برای کاشت، داروهای مراقبتی و .... محاسبه می شود. اگر در به دنبال هزینه کاشت مو در محدوده فرجام هستید، با تماس به کلینیک انتخابی خود از هزینه و نحوه پرداخت این کار مطلع شوید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم کلینیک و پزشکان متخصص برای کاشت مو در محدوده فرجام تهران را معرفی نماییم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد درباره این مطلب می توانید از طریق نظر کاربران با ما در میان بگذارید.

نظر کاربران