بهترین کلینیک کاشت مو در فرجام تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین کلینیک کاشت مو در فرجام

در این مطلب از وب سایت رسمی کلینیک زیبایی به معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در فرجام تهران می پردازیم. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای کاشت مو تحت نظر پزشک در محدوده فرجام هستید، این مطلب را از دست ندهید.

خیابان فرجام یکی از خیابان های اصلی این منطقه است که به صورت شرقی و غربی قرار گرفته است. اگر به دنبال آدرس و شماره تماس مراکز تخصی کاشت مو در فرجام تهران هستید به جدول زیر مراجعه کنید.

بهترین کلینیک کاشت مو در فرجام تهران

ردیفنامنشانیشماره تماس
۱مرکز تخصصی فارال اسکینتهران، خیابان فرجام، تقاطع خیابان آیت، مجتمع مهدی۰۲۱۷۷۱۸۶۲۶۰
۲مرکز مراقبت از پوست نیوشاتهران، خیابان فرجام۰۲۱۷۷۷۲۱۷۴۱
۳کلینیک دکتر فرخ سواددارتهران، خیابان فرجام، نرسیده به فلکه دوم۰۹۱۹۸۹۱۳۱۱۶

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده فرجام تهران

کلینیک هایی که به صورت تخصصی در زمینه کاشت مو به روش های نوین در محدوده فرجام فعالیت می‌کنند تحت نظر پزشک متخصص و با بهره گیری از تکنسین های حرفه ای در این زمینه توانسته اند توجه زیباجویان عزیز را به خود جلب کنند. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو فرجام هستید به جدول فوق مراجعه نمایید.

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده فرجام تهران

بهترین دکتر کاشت مو در فرجام کیست؟

دکتر کاشت مو خوب کسی است که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. بتواند بهترین روش کاشت مو را برای مراجعه کننده خود پیدا کرده و به صورت تضمینی بهترین روش را به زیباجوی خود پیشنهاد دهد. تیم کلینیک زیبایی در جدول فوق برخی از بهترین پزشکان متخصص ایمپلنت مو در فرجام را معرفی کرده است.

بهترین دکتر کاشت مو در فرجام کیست؟

هزینه کاشت مو در محدوده فرجام

قیمت کاشت مو با توجه به روش انتخابی، دستمزد پزشک و تکنسین، تعداد گراف های مورد نیاز برای کاشت، داروهای مراقبتی و …. محاسبه می شود. اگر در به دنبال هزینه کاشت مو در محدوده فرجام هستید، با تماس به کلینیک انتخابی خود از هزینه و نحوه پرداخت این کار مطلع شوید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم کلینیک و پزشکان متخصص برای کاشت مو در محدوده فرجام تهران را معرفی نماییم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد درباره این مطلب می توانید از طریق نظر کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.