بهترین کلینیک کاشت مو در صادقیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین کلینیک کاشت مو در صادقیه

در این مطلب از وب سایت رسمی کلینیک زیبایی به معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در صادقیه تهران می پردازیم. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای کاشت مو تحت نظر پزشک در محدوده صادقیه هستید، این مطلب را از دست ندهید.

صادقیه یا آریاشهر محله‌ای در غرب تهران است که برخی از مراکز تخصصی کاشت مو در این محدوده می‌باشند. ما نیز در جدول زیر آدرس و شماره تماس کلینیک کاشت مو با سابقه در صادقیه تهران را درج نموده‌ایم.

بهترین کلینیک کاشت مو در صادقیه تهران

ردیفنامنشانیشماره تماس
۱مرکز رویالتهران، آریاشهر (فلکه دوم صادقیه) اول اعتمادیان، پشت بیمارستان ابن سینا۰۲۱۴۴۹۷۶۰۲۹
۲کلینیک آبادیستهران، صادقیه، خیابان اعتمادیان۰۲۱۴۴۰۶۷۴۵۱
۳کلینیک نوین کاشتتهران، صادقیه۰۲۱۴۴۹۷۴۷۳۳
۴کلینیک گلدن بادی بیوتیتهران، صادقیه۰۲۱۴۴۲۹۲۶۱۵

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده صادقیه تهران

کلینیک هایی که به صورت تخصصی در زمینه کاشت مو به روش های نوین در محدوده صادقیه فعالیت می‌کنند تحت نظر پزشک متخصص و با بهره گیری از تکنسین های حرفه ای در این زمینه توانسته اند توجه زیباجویان عزیز را به خود جلب کنند. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو صادقیه هستید به جدول فوق مراجعه نمایید.

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده صادقیه تهران

بهترین دکتر کاشت مو در صادقیه کیست؟

دکتر کاشت مو خوب کسی است که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. بتواند بهترین روش کاشت مو را برای مراجعه کننده خود پیدا کرده و به صورت تضمینی بهترین روش را به زیباجوی خود پیشنهاد دهد. تیم کلینیک زیبایی در جدول فوق برخی از بهترین پزشکان متخصص ایمپلنت مو در صادقیه را معرفی کرده است.

بهترین دکتر کاشت مو در صادقیه کیست؟

هزینه کاشت مو در محدوده صادقیه

قیمت کاشت مو با توجه به روش انتخابی، دستمزد پزشک و تکنسین، تعداد گراف های مورد نیاز برای کاشت، داروهای مراقبتی و …. محاسبه می شود. اگر در به دنبال هزینه کاشت مو در محدوده صادقیه هستید، با تماس به کلینیک انتخابی خود از هزینه و نحوه پرداخت این کار مطلع شوید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم کلینیک و پزشکان متخصص برای کاشت مو در محدوده صادقیه تهران را معرفی نماییم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد درباره این مطلب می توانید از طریق نظر کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.