بهترین کلینیک کاشت مو در ستارخان تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین کلینیک کاشت مو در ستارخان

در این مطلب از وب سایت رسمی کلینیک زیبایی به معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در ستارخان تهران می پردازیم. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای کاشت مو تحت نظر پزشک در محدوده ستارخان هستید، این مطلب را از دست ندهید.

خیابان ستارخان با نام قبلی خیابان تاج یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که مراکز تخصصی کاشت مو زیادی در این محدوده فعالیت می کنند. ما به درخواست شما آدرس و شماره تماس کلینیک های کاشت مو خوب در ستارخان تهران را درج کرده ایم.

بهترین کلینیک کاشت مو در ستارخان تهران

ردیفنامنشانیشماره تماس
۱کلینیک تخصصی کاشت مو جوانهتهران، ابتدای خیابان ستارخان، جنب بانک توسعه، پلاک ۱۹۰۹۱۲۹۷۲۱۷۱۵
۲کلینیک دکتر شیرین امیر حسنیتهران، خیابان ستارخان ابتدای خیابان باغبا۰۲۱۶۶۵۵۰۸۴۱
۳دکتر علی قاسمیتهران، ابتدای ستارخان۰۲۱۴۴۲۷۷۱۹۶
۴دکتر حمید ارونقیتهران، خیابان ستارخان، بین پل ستارخان و برق آلستوم، مرکز پزشکی هستی۰۲۱۴۴۲۸۱۶۰۵

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده ستارخان تهران

کلینیک هایی که به صورت تخصصی در زمینه کاشت مو به روش های نوین در محدوده ستارخان فعالیت می‌کنند تحت نظر پزشک متخصص و با بهره گیری از تکنسین های حرفه ای در این زمینه توانسته اند توجه زیباجویان عزیز را به خود جلب کنند. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در این منطقه هستید به جدول فوق مراجعه نمایید.

کلینیک تخصصی کاشت مو در محدوده ستارخان تهران

بهترین دکتر کاشت مو در ستارخان کیست؟

دکتر کاشت مو خوب کسی است که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. بتواند بهترین روش کاشت مو را برای مراجعه کننده خود پیدا کرده و به صورت تضمینی بهترین روش را به زیباجوی خود پیشنهاد دهد. تیم کلینیک زیبایی در جدول فوق برخی از بهترین پزشکان متخصص ایمپلنت مو در ستارخان را معرفی کرده است.

بهترین دکتر کاشت مو در ستارخان کیست؟

قیمت کاشت مو در محدوده ستارخان

قیمت کاشت مو با توجه به روش انتخابی، دستمزد پزشک و تکنسین، تعداد گراف های مورد نیاز برای کاشت، داروهای مراقبتی و …. محاسبه می شود. اگر در به دنبال هزینه کاشت مو در محدوده ستارخان هستید، با تماس به کلینیک انتخابی خود از هزینه و نحوه پرداخت این کار مطلع شوید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم کلینیک و پزشکان متخصص برای کاشت مو در محدوده ستارخان تهران را معرفی نماییم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد درباره این مطلب می توانید از طریق نظر کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.