نانو بروز چیست

نانو بروز چیست و چه مزایایی دارد؟

پری چاوشی

ابروها را میتوان یکی از رکن های اصلی در جهت زیبایی چهره در نظر گرفت. تکنیک نانو بروز یکی از روش های جدید در جهت زیبا کردن ابرو ها است. در ادامه این مطلب با جواب این سوال که نانو بروز چیست، تفاوت های این روش با بقیه روش ها و مزیت های آن بیشتر آشنا می شوید.

تکنیک نانو بروز چیست؟

نانو بروز جدیدترین تکنیک هاشور ابرو می باشد که با دستگاه مخصوص نانو و استابلایزر انجام می شود و نتیجه ای بسیار زیبا و نچرال تر نسبت به بقیه روش ها دارد و افرادی که مشتاق بهبود و زیبایی طبیعی ابروهای خود هستند، می توانند از این روش استفاده کنند.

مزایای اصلی نانو بروز

این تکنیک که در جهت طراحی چهره مورد استفاده قرار می گیرد مزیت های ویژه ای دارد. از مزیت های نانو بروز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود و ماندگاری خوبی دارد
  • مناسب پوست های خشک، نرمال، چرب و مختلط است
  • برای افراد بد زخم نیز مناسب است
  • همانند میکروبلیدینگ فیبروز ظریف است
  • نیاز به صرف وقت برای تمدید آرایش ندارید
  • لک پوستی ایجاد نمیکند

ماندگاری نانو بروز چقدر است؟

نانو بروز روشی بسیار مناسب برای افراد با پوست چرب است. ماندگاری این روش بسته به شرایط آب و هوایی و جنس پوست متفاوت است. اما معمولا چیزی بین یک الی دو سال ماندگاری دارد و در صورت ترمیم نکردن آن خطوط کم رنگ می شود و به سایه تبدیل نخواهد شد.

ماندگاری نانو بروز چقدر است؟

قیمت نانو بروز ابرو

هزینه این تکنیک بسته به نوع دستگاهی که استفاده میشود. مرکز و کلینیک که شما برای انجام این خدمات استفاده می کنید و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای ترمیم متفاوت است. اما هزینه نانو بروز ابرو در سال 1400 معمولا بین یک تا یک میلیون و پانصد هزار تومان خواهد بود.

رنگ های استفاده شده در نانو بروز چیست؟

در این تکنیک از رنگهایی که بر پایه مواد آلی و بدون سرب ساخته شده اند استفاده می شود که بعد از مدتی باعث رشد و تقویت ریشه ابرو نیز خواهد شد. اگر بعد از نجام این کار از آن خوشتان نیاید میتوانید ترمیم انحام ندهید تا رنگ بعد از مدتی زا ابروهای شما پاک شود.

تفاوت نانو بروز با هاشور ابرو

هاشور ابرو نیز یکی از تکنیک های زیبای کردن ابرو است اما با نان بروز متفاوت است. در روش هاشور ابرو فشار دست از ابتدا تا اتهای کار در یک حد است اما در روش نانو بروز مانند میکروبلیدینگ ابرو در هر نقطه از ابرو ما فشار دست، چرخش دست و زاویه دست متفاوتی خواهد داشت. خطوط در هاشور ابرو ضخیم تر از نانو بروز است.

هر گونه کپی برداری از مطلب فوق بدون درج منبع پیگرد قانونی دارد. سپاس از توجه شما

نظر کاربران