قیمت سایه و هاشور ابرو چقدر است ؟

قیمت سایه و هاشور ابرو

امروزه در بین خانم ها زیبا کردن ابرو ها بسیار پرطرفدار است. روش های مختلفی برای فرم دهی به ابرو وجود دارد. هاشور ابرو یکی از بهترین روش های فرم دهی به ابرو است. در مقاله زیر قیمت سایه و هاشور ابرو را به اطلاع شما خواهیم رساند.

عوامل موثر بر قیمت سایه و هاشور ابرو چیست ؟

موارد مختلفی در جهت افزایش و کاهش قیمت سـایه و هاشور ابرو وجود دارد.

  • مرکز انتخابی شما در قیمت سـایه و هاشور ابرو میتواند تاثیرگذار باشد.
  • مواد به کار رفته برای هاشور و یا سایه ابرو میتواند در قیمت این کار تاثیرگذار باشد. این که از مواد با کیفیت استفاده کنید، تغییر رنگ و پخش شدن بسیار کم را به دنبال خواهد داشت.
  • فرد انتخابی شما در جهت انجام این کار بسته به مهارت هایش هزینه های مختلفی را خواهد داشت. این که فرد مورد نظر شما در زمینه هاشور و سایه ابرو مهارت ویژه ای داشته باشد باعث افزایش قیمت سـایه و هاشو ابرو میشود.
  • تعداد جلسات مورد نیاز برای ترمیم این کار معمولا 1 جلسه است که به تنهای هزینه خوهد داشت. در جلسه ترمیمی نیز بسته به موادی که برای شما استفاده میشود قیمت سـایه و هاشور ابرو نیز متفاوت خواد شد.
  • مراقبت های بعد از این کار نیز هزینه بر است. این که در جهت بهبود زخم ها از کرم ترمیم کننده استفاده کنید در جهت افزایش قیمت هاشور ابرو تاثیرگذار است.

هزینه هاشور ابرو

هزینه هاشور ابرو به تنهایی به موارد مختلفی بستگی دارد. این که فرد مورد نظر شما از دستگاه خوب و سری نو استفاده کند میتواند در جهت افزایش هزینه هاشور ابرو تاثیرگذار باشد. جلسه ترمیمی این کار نیز هزینه جداگانه ای خواهد داشت.

هزینه سایه ابرو

در برخی موارد بسته به شکل ابرو شما تشخیص سایه ابرو در جهت بهتر شدن کار داده میود. سایه ابرو نیز هزینه های متفاتی دارد. استفاده از دستگاه خوب میتواند هزینه سایه ابرو را افزایش دهد.

لینک مفید :

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در شیراز

هاشور ابرو در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.