هزینه مزوتراپی مو چقدر است ؟

هزینه مزوتراپی مو

روش های مختلفی برای تقویت ریشه مو وجود دارد. یکی از این روش ها مزوتراپی مو است. در ادامه این مطلب با هزینه مزوتراپی مو بیشتر آشنا می شوید. با ما همراه شوید..

عوامل موثر در هزینه مزوتراپی مو چیست ؟

موارد مختلفی میتواند بر هزینه ها تاثیرگذار باشد که عبارت است از :

  • کلینیک انتخابی شما بسیار مهم است. در انجام این روش در جهت تقویت موهایتان نیاز است که از یک کلینیک با تجهیزات مناسب استفاده کنید. این امر در افزایش هزینه ها بسیار تاثیرگذار است.
  • پزشک انتخابی شما در جهت انجام این کار بسیار مهم است. هر چه پزشک با تجربه تر باشد دستمزد بیشتری در جهت انجام این کار از شما خواهد گرفت.
  • مزو مو طی جلسات متعددی صورت میگیرد. پزشک شما تشخیص خواهد داد که چند جلسه برای تقویت موهایتان نیاز است تا نتیجه لازم را ببینید. هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد هزینه پرداختی شما نیز بیشتر خواهد بود.
  • مواد مزو مو متفاوت است و هر کدام بسته به کیفیت قیمت های مختلفی خواهند داشت. این مورد نیز بر هزینه مزوتراپی و بسیار تاثیرگذار است.
  • مراقبت های بعد از مزوتراپی مو بسیار اهمیت دارد و هزینه بر خواهد بود.

اگر به دنبال مراکز تخصصی مزوتراپی مو در شیراز هستید به لینک درج شده مراجعه کنید..

عوامل موثر بر هزینه مزوتراپی مو

آیا بیمه هزینه مزوتراپی مو را پرداخت میکند؟

مزوتراپی مو یکی از روش های تقویتی مو به حساب می آید. این کار یکی از روش هایی است که در جهت زیبایی انجام می شود و هیچ بیمه ای مبلغی از این کار را باز نخواهد گرداند.

قیمت هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است ؟

هزینه این کار به تعداد جلسات آن بستگی دارد. در هر جلسه مزوتراپی مو استفاده از مواد و دستمزد پزشک میتواند بر هزینه ها تاثیرگذار باشد.
هزینه نهایی برای انجام تزریقات مزوتراپی بر اساس تعداد جلسات موردنیاز شما عزیزان تعیین می‌شود و تعداد جلسات انجام مزوتراپی هم بر اساس وضعیت و گستردگی ناحیه مورد درمان تعیین می‌گردد. در وضعیتی که ناحیه‌ی مورد نظر وسعت کمتری داشته باشد به طور بدیهی نیاز به تزریقات کم‌تری از مزوتراپی وجود دارد در نتیجه هزینه آن کمتر است.

سپاس از توجه شما.