هزینه لیفت صورت چقدر است ؟

هزینه لیفت صورت

هزینه لیفت کامل صورت

امروزه میل به جوانی و زیباتر دیده شدن در بین افراد وجود دارد. در جهت جوانساز پوست بین خانم ها یکی از راه های موثر لیفت صورت است. در ادامه این مقاله میتوانید با هزینه لیفت صورت بیشتر آشنا شوید. با ما همراه شوید…

هزینه جراحی لیفت صورت

برای جراحی لیفت صورت در واقع هزینه های متفاوتی را باید در نظر بگیرد.

  • کلینیک و یا بیمارستان انتخابی شما در افزایش و یا کاهش هزینه ها میتواند تاثیرگذار باشد.
  • هزینه جراحی لیـفت صورت با توجه به پزشک انتخابی نیز میتواند متفاوت باشد. این که پزشک مورد نظر شما چقدر معروف باشد میتواند بر افزایش هزینه جراحی لیـفت صرت تاثیرگذار باشد.
  • مراقبت های بعد از این جراحی نیز هزینه بردار خواهد بود. استفاده از کرم های ترمیم کننده در جهت از بین بردن جای جراحی بر هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود.
  • روش جراحی و لیفت صورت بسته به پوست شما میتواند متفاوت باشد. هزینه جراحی لیفت صورت در افرادی که پوستشان زیاد شل است میتواند متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید : لیفت صورت در شیراز

هزینه لیـفت صورت با لیزر

یکی دیگر از روش های لیفت صورت را میتوان لیفت صورت با لیزر در نظر گرفت. هزینه جراحی لیفت صورت با لیزر با توجه به دستگاه انتخابی شما میتواند متفات باشد.

هزینه لیـفت صورت با نخ

لیفت صورت روش های متخلفی دارد یکی از این روش ها لیفت صورت با نخ است. هزیـنه لیفت صورت با نخ به موارد زیادی بستگی دارد.

  • نخ انتخابی شما یکی از مواردی است که میتواند بر افزایش و یا کاهش هزینه ها تاثیرگذار باشد.
  • کلینیک انتخابی شما بسته به تجهیزات کلینیک و معروف بودن آن نیز میتواند بر هزینه لیفـت صورت با نخ تاثیرگذار باشد.
  • روش لیفت کردن نیز بسیار مهم و موثر در نتیجه کار است. پزشک شما بسته به میزان شلی پوستتان میتواند میزان لیفت کردن را تشخیص دهد.

بیشتر بخوانید : بهترین کلینیک های زیبایی در شیراز

هزینه مینی لیـفت صورت

بعد از بی حس شدن پوست برشی در جهت جلوی گوش ایجاد شده و بر خلاف لیفت کامل صورت رش به پشت گوش نخواهد رفت. این مزیت باعث می شود که میزان اسکار در این روش به طور قابل ملاحظه ای کمتر باشد. بعد از ایجاد برش جراح پوست اضافی را برداشته و ناحیه برش را بخیه می کند.

منبع : face lift