لیفت بینی در شیراز + ۱۰ بهترین دکتر لیفت بینی بدون جراحی شیراز

لیفت بینی شیراز

در این مطلب به بررسی روش جدید لیفت بینی در شیراز و مزایای آن میپردازیم. همچنین در جدول زیر بهترین دکتر لیفت بینی بدون جراحی شیراز به همراه آدرس و شماره تماس قرار گرفته است.

لیفت بینی بدون جراحی چیست؟

لیفت بینی از روش‌های بدون جراحی بینی مدرن است، که برای مشکلات و نواقصی چون قوز بینی انجام می‌شود. در طی سال‌های اخیر عمل زیبایی جز متدهای پیشرفته‌ای بوده که تحولی چشمگیر را در صنعت زیبایی ایجاد کرده است. ناگفته نماند بسیاری بیماری‌های جسمی (و نه زیبایی) با این روش به خروجی بهتری دست یافته‌اند.

لیفت بینی بدون جراحی در شیراز

لیفت بینی بدون جراحی یک تکنیک جدید است. آیا به دنبال انجام دکتر لیفت بینی هستید و میخواهید بدانید هزینه ی لیفت بینی با نخ در شیراز چقدر است؟ این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

لیفت کردن دماغ بدون جراحی مانند سایر روش ها یک سری عوارض و آثاری را از خود جا می‌گذارد و بعد از عمل جراحی، معمولا بینی از حالت طبیعی خود خارج می شود. به جز این مواد، سایر عوارض بعد از عمل که نیاز به مراقبت‌ها و دیگر مواردی که همیشه با فرد خواهند بود. از دیگر شرایطی است که باید در ارتباط با آن‌ها خوب فکر کرد و سپس تصمیم گرفت.

لیفت بینی در شیراز

ردیفنام کلینیک / پزشکآدرس مراکز لیفت بینی – لیفت بینی با نخشماره تماس
۱مرکز مراقبت پوست و مو دکتر حمید مهاجری نژادشیراز، خیابان قصردشت، خیابان قم آباد، حد فاصل کوچه ۴ و ۶، پلاک ۱۵۳۰۷۱۳۶۲۷۲۴۴۰
۰۹۱۷۵۸۸۸۰۴۴
۰۹۱۷۸۴۸۱۴۵۴
۲دکتر غلامرضا کریمیشیراز، بین چهارراه چنچنه و تپه تلویزیون، ابتدای خیابان سروناز، مجتمع پزشکی فلوریا۰۹۱۷۵۶۱۰۷۰۱
۳دکتر مسعود نیازیشیراز، خیابان قصردشت، بین کوچه ۳۸ و ۴۰، ساختمان پاپیون، طبقه اول، واحد ۱۰۹۳۷۳۳۴۰۱۳۱
۴دکتر وحید عین آبادی
متخصص جراحی لیفت بینی
شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب هتل پارس، ساختمان پزشکان صدف، طبقه دوم۰۷۱۳۲۳۳۷۳۳۸
۰۹۱۷۳۰۴۴۲۱۹
۵دکتر ابراهیم حاتمی پورشیراز، تقاطع قصردشت، عفیف آباد، ساختمان بانک کشاورزی، طبقه ۲، واحد ۴۰۷۱۳۶۲۸۷۰۷۲
۰۷۱۳۶۲۸۷۰۷۳
۰۹۱۷۳۸۴۵۷۴۶
۶دکتر برومند رباطیشیراز، تقاطع ستارخان و مطهری، نبش کوچه ۱۷، مجتمع پزشکان خضرا ۲،
بلوک B، طبقه چهارم، واحد ۴۸
۰۷۱۳۶۴۹۳۰۴۷
۷مرکز مراقبت های پوستی رخ افسانشیراز، خیابان قصردشت، کوچه ۵۴، ساختمان گلبرگ، نیم طبقه اول، واحد ۲۰۷۱۳۶۲۷۶۳۴۹
۰۹۱۷۳۱۱۰۸۵۲
۰۹۰۲۵۵۹۰۰۱۹
۰۹۱۷۷۱۵۴۲۶۳
۸کلینیک زیبایی سوناشیراز، خیابان ارم، نبش کوچه ۴۰۹۱۷۵۳۱۰۱۷۳
۹دکتر الهام عباسی – پوست و مو –
طب سنتی
شیراز، بلوار بعثت، قبل از فلکه سنگی، نبش کوچه ۱۶، مجتمع مریم،
طبقه ۲، واحد ۲
۰۷۱۳۶۴۷۶۱۵۷
۰۹۳۵۱۹۸۴۴۷۶
۱۰دکتر مرضیه فرقانی
پوست، مو، جراحی لیفت بینی
شیراز، فرهنگ شهر، روبروی دادگستری، نرسیده به خیابان شهید کسائی،
ساختمان دردانه ۱، طبقه سوم، واحد ۳۸
۰۷۱۳۶۳۲۷۰۴۲
۰۷۱۳۶۳۲۷۰۴۴
۰۹۰۳۳۶۵۲۲۹۲

آیا هر کسی مناسب تکنیک لیفت بینی است؟

خیر مانند جراحی بینی که هر بینی مناسب نیست یا ممکن است دچار پایین افتادگی مکرر پس از جراحی شود در لیفت با نخ هم بر اساس شرایط بینی ماندگاری و دفعات ترمیم فرق می‌کند.

شش ترمیم لیفت بینی معمولا بینی را به پایداری می‌رساند البته ممکن است باز هم بعد از شش جلسه با فاصله های بیشتری ترمیم لازم باشد. همچین هزینه‌های ترمیم که چند دقیقه بیشتر هم طول نمی‌کشند کمتر از جراحی بینی است. رفع قوز ماندگاری بیشتری از بالا بودن سر بینی دارد و در بینی‌های سر بالا افت کمتر از بینی های سر پایین داریم.

لیفت بینی با نخ در شیراز

لیفت بینی با نخ یکی از روشهای جدید غیر تهاجمی است که بدون جراحی و آسیب به عروق و بافت و مخاط ایجاد تغییر می‌کند. هر بینی مناسب لیفت نیست و لمس و معاینه بینی جهت انتخاب توسط پزشک مهم است.

از کاندیدهای لیفت بینی می توانند کسانی باشند که قصد عمل جراحی دارند و می خواهند ببینند تغییر بینی به آنها می آید یا خیر . چون در این کار بینی سالم می‌ماند و در صورت خودداری از ترمیم بینی مجددا به حالت اولیه در می آید و فرد هر وقت دوست داشت بعد از نخ‌گذاری می‌تواند عمل کند.

لیفت بینی با نخ در شیراز

لیفت بینی و انواع نخ های مورد استفاده

Mono filament
که به اختصار به آن پی‌دی‌او می‌گویند. نخ تک رشته‌ای است که خیلی اثرات لیفت ندارد.

PDO-COG
نخ کاگ، نخ تک رشته‌ای است که واجد خارهای بسیار ظریفی است. این برجستگی‌ها باعث افزایش سطح تماس می‌شود که خود موجب التهاب و کلاژن سازی بیشتر می‌گردد و از طرفی با قلاب شدن به پوست امکان لیفت سریع را ایجاد می‌کند. این نخ گرانتر و موثرتر از بقیه انواع نخ است.

Polyglycolide
استفاده از این نوع نخ دو مزیت دارد اول اینکه چند رشته‌ای هستند و باعث التهاب بیشتری در پوست می‌شود. دوم اینکه این نخ به همراه خود گلیکولیک اسید دارد که آن هم در نهایت باعث افزایش التهاب و کلاژن سازی، بیشتر می‌شود.

از تکنیک لیفتینگ برای لیفت صورت نیز میتوان استفاده کرد. اگر مایل به انجام این کار هستید بهترین دکتر برای لیفت صورت در شیراز به شما معرفی کرده ایم.

لیفت بینی در شیراز چقدر دوام دارد ؟

معمولا لیفت بینی با نخ حدود ۲ سال ماندگار می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به لیست لیفت بینی در شیراز مراجعه کرده و با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

منع رفتاری بعد از لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ یک روش کاملا ایمن است و مراقبت های بعد از آن راحت تر از رینوپلاستی و یا فیلر بینی می باشد. به این دلیل که نخ بینی ثابت می باشد و داروهایتان را طبق نسخه مصرف کنید. از نوشیدن الکل به مدت یک هفته پرهیز کنید. از روش های سنتی و دهانی که خطر تورم را بیشتر کند، پرهیز کنید. باید بعد از انجام لیفت بینی قادر به انجام کارهای روزانه تان باشید. برای مشاهده لیست لیفت بینی با نخ در شیراز مشاهده کنید.

مزایای لیفت بینی با نخ

از مزایای این روش میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پل دماغ بلندتر
  • پل بینی کشیده تر
  • پـل بینی باریک تر و تیزتر
  • صاف کردن پل بینی
  • نوک بینی باریک تر و تیزتر
  • چرخش نوک بینی

هزینه لیفت بینی در شیراز چقدر است؟

لیفت با نخ در مقایسه با جراحی لیفت هزینه‌ی بسیار کمتری دارد. جراحی لیفت نیاز به بی‌هوشی عمومی، اتاق عمل بیمارستانی، تیم کامل جراحی و شرایط بستری دارد. دردسرهایی که در لیفت با نخ وجود ندارند و باعث تفاوت قیمت چشمگیر این دو روش می‌شود، هزینه لیفت معمولا از ۲ تا ۴ میلیون تومان می باشد.