تفاوت دستگاه هایفو اولترا و دابلو

پری چاوشی

تفاوت دستگاه هایفو اولترا و دابلو را به صورت کامل در این مقاله از وب سایت کلینیک زیبایی معرفی می کنیم. در مشاوره های هایفوتراپی شاید نام این دو برند را شنیده باشید، اما می دانید کدام یک از این دو برند بهتر است؟ با ما تا انتهای این مطلب بمانید.

جدول کلی تفاوت هایفو دابلو و اولترا

در جدول زیر تفاوت های اساسی دو دستگاه هایفو دابلو و اولترا را آورده‌ایم. اما توجه داشته باشید جزییات بیشتری وجود دارد که باید بدانید پس حتما مقاله را تا انتها بخوانید.

جدول کلی تفاوت هایفو دابلو و اولترا

دستگاه هایفو دابلو

دستگاه هایفو دابلو ساخت شرکت هیرونیک کشوره کره جنوبی می باشد. این دستگاه به عنوان بهترین دستگاه هایفو در ایران در سال بهار 1401 شناخته شده است. هایفو دابلو اولین نسل دستگاه هایفو شرکت هیرونیک است. و در نهایت جدیدترین مدل هایفو دابلو گلد معرفی و عرضه شد.

اگر به دنبال مرکز هایفوتراپی در شیراز هستید، ما در لینک درج شده تعدادی از کلینیک های تخصصی در این زمینه را درج کرده ایم.

دستگاه هایفو اولترا

این دستگاه توسط بسیاری از شرکت‌های تجهیزات پزشکی در کشور چین تولید و با تغییرات جزیی عرضه می‌شوند. هایفو اولترا ساخت یک کمپانی بزرگ و یا شرکت با سابقه نیست. و شرکت‌های مختلف با اسامی متفاوت این محصول را تولید می‌کنند. پس هایفو اولترا می‌تواند خدمات هایفو را با هزینه مناسب‌تری در اختیار علاقمندان قرار دهد.

دستگاه هایفو اولترا

نام اولترا از کجا آمده است؟

شرکت زیبایی شناسی مرز از سل 1908 به تولید دارو و تجهیزات پزشکی پرداخته است. این شرکت آمریکایی در سال 2009 دستگاهی جهت لیفت و سفت کردن صورت طراحی و به بازار عرضه کرد و آن را اولتراپی (ultherapy) نامگذاری کرد. علت نامگذاری استفاده از تکنولوژی امواج اولتراسوند بود. دستگاه اولتراپی اکنون بهترین دستگاه لیفت بدون جراحی در جهان است. در نظر داشته باشید این محصول در ایران نمایندگی ندارد.

دستگاه اولترافورمر یک دستگاه کره ای و پر قدرت است. و در مقایسه با دابلو هر دو برند‌های اصلی و سطح یک ایران هستند. تفاوت دستگاه هایفو دابلو و اولترافورمر بسیار ناچیز است. زیرا هر دو با کیفیت هستند. دقت کنید دستگاه‌های اولترا را با اولترافورمر اشتباه نگیرید.

کلام آخر

اگر به دنبال یک برند اصلی برای انجام هایفو هستید، برند دابلو و اولترافورمر را انتخاب نمایید. ما تلاش کرده ایم در این مطلب تفاوت دستگاه هایفو اولترا و دابلو را بررسی نماییم. در صورت هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد در خصوص این مطلب از قسمت نظرات کاربران با ما در ارتباط باشید.

نظر کاربران