بهترین مرکز لیزر موی زائد طالقانی کرج

بهترین مرکز لیزر موی زائد طالقانی کرج

فاطمه صابری
مرکز لیزر موی زائد طالقانی
مشاهده همه

آیا شما هم از موهای زائد خود خسته شده اید؟ پیشنهاد ما مراجعه به لیزر موی زائد طالقانی کرج می باشد. موهای زائد یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند. این موها می توانند در هر نقطه از بدن رشد کنند و باعث ناراحتی و خجالت شوند. روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد، اما یکی از موثرترین و ماندگارترین روش ها، لیزر موی زائد است. سایت کلینیک زیبایی لیستی جامع از بهترین مرکز لیزر موی زائد طالقانی کرج را جمع آوری کرده است. ادامه مطلب را از دست ندهید.

بهترین مرکز لیزر موی زائد طالقانی کرج

ردیفنامآدرستلفن
1
کلینیک زیبایی اِلیاکرج، چهارراه طالقانی، بعد از هلال احمر، ساختمان پزشکان 1001، طبقه هشتم09354652000
09355539000
09354659000
2
کلینیک زیبایی کوشاکرج، میدان شهدا به سمت چهارراه طالقانی، جنب زیرگذر، پلاک 847، طبقه همکف، مرکز پوست مو و زیبایی مائده کوشا (بین بوتیک سیاه سفید و شهر صندل)09391323036
02632265616

سایر مراکز لیزر موهای زائد در طالقانی

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 مرکز لیزر آفتاب کرج، چهارراه طالقانی 09918600029

دریافت نوبت اینترنتی از مرکز لیزر طالقانی

به آسانی میتوانید به پروفایل مراکز در لیست فوق مراجعه کنید و در بخش دریافت نوبت، بر اساس زمان آزاد خود کلینیک مربوطه، نوبت حذف لیزر موی زائد طالقانی دریافت نمایید. پس از ثبت اطلاعات، سیستم رزرو آنلاین کلینیک زیبایی، یک پیامک حاوی اطلاعات نوبت شما برای شما ارسال می کند.

دریافت نوبت اینترنتی از مرکز لیزر طالقانی

برای دریافت نوبت از مرکز لیزر در محله جهانشهر کرج، به لینک درج شده مراجعه نمایید و نوبت خود را دریافت نمایید.

مشاوره تخصصی آنلاین لیزر موی زائد در طالقانی

برای دریافت مشاوره آنلاین با مرکز لیزر موهای زائد در طالقانی به لیست فوق مراجعه کنید و پس از انتخاب هر یک از مراکز نام برده شده، بر روی نام مرکز کلیک کنید و در پروفایل کلینیک لیزر مو زائد طالقانی، در بخش مشاوره آنلاین، با مسئول بخش لیزر موهای زائد مشورت نمایید و به پاسخ سوالات خود برسید.

در این لیست تلاش کرده ایم شما را با بهترین مرکز لیزر موهای زائد طالقانی کرج آشنا کنیم. در صورت هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد در خصوص این لیست از قسمت نظرات کاربران با ما در ارتباط باشید.

نظر کاربران