معرفی مرکز تخصصی لاغری شیراز اسلیم

چت آنلاین با مرکز لاغری شیراز اسلیم

داشتن یک اندام مناسب و ایده آل آرزو همه خانم ها و آقایان است. مرکز تخصصی لاغری شیراز اسلیم در شیراز با استفاده از دستگاه های به روز دنیا و همچنین داشتن کادری مجرب و حرفه ای توانسته رضایت بسیاری از همشهریان عزیز را جلب نماید. ما نیز در این مطلب شما را با خدمات کلینیک لاغری شیراز اسلیم آشنا می کنیم.

مرکز تخصصی لاغری شیراز اسلیم در شیراز

کلینیک تناسب اندام و لاغری شیراز اسلیم با استفاده از دستگاه های لاغری به روز دنیا، رعایت تمام اصول و تکنیک های لاغری، رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از کادری با تجربه و حرفه ای توانسته در شهر شیراز جایگاه ویژه ای در بین مردم داشته باشد. دستگاه های لاغری که در این مرکز مورد استفاده قرار میگیرد را در ادامه معرفی می کنیم.

بدون تیغ جراحی و خیلی سریع و آسان لاغر شوید! این شعار مرکز لاغری شیراز اسلیم است.

معرفی دستگاه های لاغری مرکز تناسب اندام شیراز اسلیم

  • لیپوسونیکس
  • اندرمولوژی یا همان LPG
  • دستگاه کرایولیولیز
  • دستگاه های لاغری کویتیشن
  • دستگاه لاغری RF
  • دستگاه آنالیز Inbody

برای مشاوره رایگان یا رزرو پکیج ها میتوانید به کلینیک شیراز اسلیم مراجعه کرده و یا با شماره های این مرکز تماس بگیرید. همچنین برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از این مرکز به اینستاگرام کلینیک شیراز اسلیم به آدرس: clinic.slim.diet و یا dr.slim.shz مراجعه کنید.

پیکر تراشی بدون جراحی در کلینیک تناسب اندام شیراز اسلیم

هنگامی که حرف از پیکر تراشی می شود، ناخوداگاه ذهنمان به سمت عمل های جراحی خونین و وحشتناکی که جهت لاغر شدن انجام میپذیرد میرود. اما بدون تیغ جراحی و بدون اینکه خودتان را زخمی کنید نیز میتوانید لاغر شوید، آن هم با تکنولوژی های روز دنیا و مواردی که در کشورا های توسعه یافته جایگزین عمل های جراحی کرده اند، جایگزین عمل های جراحی که عوارض وحشتناک و دردناک کم ندارد مخصوصا مرگ ( از هر ۵۰۰۰ عمل جراحی برای لاغر شدن ۱ نفر جان خود را از دست می دهد! [منبع] ) اما راه بهتر و بدون عوارض دردناکی که جراحی برایمان خواهد آورد نیز وجود دارد، آن هم پیکر تراشی با استفاده از دستگاه های لاغری می باشد.

پیکر تراشی بدون جراحی در کلینیک تناسب اندام شیراز اسلیم

دستگاه آنالیز Inbody در مرکز تخصصی شیراز اسلیم

برای آنالیز بدن انسان ها از دستگاه Inbody استفاده می شود. دستگاه Inbody که توسط تکنولوژی الکتریکی انجام می شود تجزیه و تحلیل منحصر به فردی را برای هر شخص انجام می دهد و همچنین برای هر فرد بهترین رژیم برای لاغری و برنامه ورزشی به خصوصی را ارائه می دهد. دستگاه Inbody برای همه رده های سنی از کودکان تا بزرگسالان به کار برده می شود. بنابراین می توان گفت برای آنالیز کامل بدن با جزئیات می توان از دستگاه Inbody بهره برد.
این دستگاه در ابتدا قد، وزن و BMI فرد را مورد بررسی قرار می دهد سپس بازو ها، پاها و تنه هر شخص را به صورت جداگانه تحلیل می کند و چون بدن و تنه انسان اندام های داخلی زیادی دارد دستگاه Inbody این امکان را می دهد تا هر قسمت به صورت جداگانه تجزیه و تحلیل شود.

دستگاه لاغری موضعی LPG

اندرمولوژی یا همان LPG این دستگاه با تکنولوژی بالا برای سلولیت و فرم دادن به بدن است که یکپارچگی پوست را مختل نمیکند. این دستگاه با دو غلطک باعث کشیده شدن پوست میشود. این روش درمان بافت های مختلفی را از جمله : سلولیت، چربی، بافت فیبری در پوست، چسبندگی های پوستی، پوست های نازک شده و حساس موثر است.
اندرمولوژی در اواخر دهه ۱۹۷۰ در فرانسه پدیدار شد؛ و در حال حاضر بیشتر در مراکز ایالات متحده استفاده میشود. همچنین این دستگاه بافت همبند پوست را بازسازی میکند،گردش خون و لنفاوی را تحریک کرده و در نتیجه حذف سموم راحت میشود و با فعال کردن فرآیند طبیعی بدن برای سوزاندن چربی های اضافی حجم اندوموژیک سفت تر میشود و در نتیجه پوستی صاف و لاغر خواهید داشت. لیپوماساژ توسط این دستگاه غیرتهاجمی است و به بی هوشی نیاز ندارد.

دستگاه لاغری آر اف

دستگاه لاغری RF مبتنی بر  رادیو فرکانس که استفاده از آن در مرکز تخصصی لاغری شیراز اسلیم استفاده می شود. نحوه ساتفاده از آن به این صورت است که با ارسال امواج گرم باعث از بین رفتن چربی های اضافه فرد میشود. یک امتیاز مثبتی که این دستگاه دارد این است که هنگامی که گرما وارد چربی های شما میشود باعث آزاد شدن اسید های چرب شده و در نتیجه سریعتر لاغر میشوید.
در واقع این امواج از لایه های چربی پوست عبور کرده و باعث تجزیه این بافت ها میشود و سلول های چربی آزاد شده توسط سیستم لنفاوی جذب میشود و در آخر این چربی ها از طریق عملکرد کبد از بدن دفع میشوند. این دستگاه هم بر روی پوست هم زیر پوست شما گرما وارد میکند و باعث میشود فیبر کلاژن در بدن فرد مذکور منقبض شود و در نتیجه باعث روشن تر شدن پوست فرد می شود.

دستگاه لاغری آر اف

دستگاه های لاغری کویتیشن

این دستگاه که در مزکز تخصصی لاغری شیراز اسلیم وجود دارد مناسب برای لاغری افراد در پروسه برنامه های ورزشی می باشد. یک ویژگی خاصی که این دستگاه دارد این است که در حین استفاده از این دستگاه نیازی به پزشک متخصص نیست و خود فرد به تنهایی میتواند از این دستگاه استفاده کند و در مدت زمان کوتاهی به نتیجه ایی مطلوب برسد. این دستگاه با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند در بافت چربی لرزش ایجاد میکند و با ایجاد فشار حباب هایی در سلول های چربی ایجاد میشود و فشار ناشی از حباب های ایجاد شده و لرزش، باعث پاره شدن غشای سلول های چربی شده و منجر میشود که چربی آزاد شده از سلول های چربی وارد رگ های لنفاوی و نهایتا عروق خونی میشود.

دستگاه های لاغری کویتیشن

لیپوسونیکس

دستگاهی برای کاهش سایز و شکل دهی متناسب بدن است که با بکارگیری تکنولوژی هایفو(HIFU) و منتقل کردن امواج اولتراسوند متمرکز با فرکانس ۲ مگاهرتز و عمق نفوذ ۱۲ میلی متر سلولهای بافت چربی زیر جلد را بطور موثر هدف قرار داده بطوریکه هیچ آسیب و انتشار حرارتی متوجه بافتهای اطراف نباشد.
این دستگاه یک متد درمانی ایمن و موثر برای کاهش بافت چربی است که بالاترین سطح رضایتمندی و تاثیر گذاری و ایمن بودن را بین روشهای مختلف را داراست. سایزر با تاثیرگذاری روی آدیپوسیتهای چربی زیر جلد ب امواج اولتراسوند متمرکز(هایفو) پروسه نکروز انتقادی بافت چربی را فعال کرده و تجمعات لوکالیزه را کاهش داده و شکل بدن را بطور موثر و ایمن اصلاح می نماید.

دستگاه لاغری مبتنی بر تجزیه چربی

دستگاه کرایولیولیز Cooltech به دلیل اینکه دارای ویژگی بسیاری میباشد یکی از بهترین دستگاه های لاغری موضعی محسوب میشود. این دستگاه از یک روش بسیار نوین استفاده میکند و در واقع نام این دستگاه از “یخچال چربی” گرفته شده است. عملکرد این دستگاه به این شکل است که چربی های زیر پوست را تجزیه میکند و در نتیجه در مدت زمان کوتاهی باعث لاغری فرد میشود.

دستگاه لاغری مبتنی بر تجزیه چربی

آدرس و شماره تماس مرکز تخصصی لاغری شیراز اسلیم در شیراز

آدرس: شیراز، ستارخان

شماره تماس: ۰۹۱۷۲۴۲۵۹۶۵۰۹۰۴۴۹۷۴۶۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.