هزینه میکرونیدلینگ صورت چقدر است ؟

هزینه میکرونیدلینگ صورت

روش های مختلفی برای از بین بردن جای جوش و لکه های صورت وجود دارد. یکی از این روش ها میکرونیدلینگ صورت است. در این مقاله هزینه میکرونیدلینگ صورت را میتوانید بدانید. با ما همراه شوید…

عوامل موثر بر هزینه میکرونیدلینگ چیست ؟

هزینه میکرونیدلینگ صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از :

  • یکی از مواردی که میتواند بر هزینه میکرونیدلینگ صورت تاثیرگذار باشد کلینیک انتخابی شما است. این که کلینیک به چه مواردی مجهز باشد میتواند بر افزایش و یا کاهش هزینه ها تاثیرگذار باشد.
  • مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ میتواند هزینه بر باشد. استفاده از کرم های مراقبتی و ترمیم کننده به تنهایی میتواند بر افزایش هزینه ها تاثیرگذار باشد.
  • سری دستگاه میکرونیدلینگ را باید جداگانه خریداری کنید. این کار میتواند باعث افزایش هزینه ها شود.
  • یکی دیگر از موارد تاثیرگذار بر هزینه این کار تعداد جای جوش و لکه های پوتی شما است. هر چه لکه ها عمیق تر و جای جوشتان بیشتر باشد هزینه این کار نیز افزایش میابد.
  • تعداد جلساتی که برای شما در جهت از بین بردن عیوب صورت نیاز است نیز باعث افزایش و یا کاهش هزینه ها خواهد شد.
  • پزشک انتخابی شما در جهت انجام این کار نیز میتواند باعث افزایش و یا کاهش هزینه ها شود. این که دستمزد پزشک چقدر باشد بستگی به معروف بودن و تخصص پزشک دارد.
  • در نظر داشته باشید که هر چه ناحیه درمان بیشتر باشد هزینه شما نیز افزایش خواهد یافت.

اگر به دنبال بهترین مراکز میکرونیدلینگ در شیراز هستید میتوانید به لینک درج شده مراجعه کنید.

هزینه میکرونیدلینگ صورت

هزینه هر جلسه میکرونیدلینگ

بسته به میزان چین و چروک و یا جای جوش و زخمی که در صورت دارید پزشک متخصص تعداد جلسات معینی را برای شما در نظر خواهد گرفت.

آیا بیمه هزینه میکرونیدلینگ را پرداخت میکند ؟

میکرونیدلینگ یکی از کارهای زیبایی در جهت جوانسازی و برطرف کردن عیوب پوست است. هزینه این کار زیبایی را هیچ بیمه ای تقبل نخواهد کرد.

قیمت دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ برندهای مختلفی دارد که بسته به شرکت انتخابی، نوع دستگاه و همچنین نوسانات بازار قیمت این دستگاه ها با هم متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.