معرفی بهترین ماسک درمان لک های صورت

ماسک درمان لک های صورت

لک های صورت همیشه باعث کم شدن اعتماد به نفس افراد میشود. روش های مختلفی برای درمان لک های صورت وجود دارد. اما درست کردم ماسک های خانگی در جهت از بین بردن لک های صورت بسیار مفید و تاثیر گذار است. در این مقاله به شما بهترین ماسک درمان لک های صورت را معرفی میکنیم. با ما باشید.

بهترین راهکارهای خانگی درمان لک های صورت

راه های خانگی در جهت درمان و از بین بردن لک صورت همیشه جوابگو بوده است. با درست کردن ماسک های خانگی و استفاده از آن در دوره های ۶ ماه میتوانید نتیجه دلخواه خود را ببینید.

ماسک رفع لک های تیره صورت

لک های تیره صورت مقاوم تر هستند و نیاز است با صبر و حوصله به درمان آن بپردازید. برای از بین بردن لک های تیره صورت بهترین ماسک را میتواند ماسک سیب زمینی آغشته به شیر دانست. سیب زمینی را به شیر بدون چربی آغشته کرده و در نواحی لک دار صورت قرار دهید. در نظر داشته باشید برای دیدن نتیجه کار باید صبر داشته باشید و مداوم از این ماسک استفاده کنید.

ماسک لیمو ترش

لیمو ترش به دلیل خاصیت اسیدی که دارد میتواند یک لک بر قوی باشد. ترکیب لیمو ترش، خیار، شیر و عسل میتواند تاثیر به سزایی بر لک های صورت داشته باشد.

لایه برداری با ماسک جوش شیرین

ماسک جوش شیرین را میتواند یک لایه بردار ارزان در جهت از بین بردن لک های مقاوم صورت در نظر گرفت. ماسک جوش شیرین میتواند ph پوست شما را تنظیم کند. خود جوش شیرین خاصیت آنتی باکتریال داشته و میتواند به درمان آکنه کمک میکند.

ماسک خیار برای از بین بردن لک های صورت

خیار خاصیت آبرسانی طبیعی دارد. برای درمان لک های صورت میتوایند از خیار استفاده کنید. ورقه های خیار را به تنهایی روی پوست خود گذاشته و بگذارید حدود ۱۵ دقیقه روی پوست شما بماند.