مزایا و معایب کرم پودر دائم یا مزووایت چیست ؟

کلینیک زیبایی شیراز

کرم پودر دائم یکی از روش های جدید در زمینه زیبایی پوست به حساب می آید. روش مزووایـت را میتوان یکی از متدهای جدید در زمینه زیبایی پوست به حساب می آید. در این مقاله با مزایا و معایب کرم پودر دائـم بیشتر آشنا می شوید. با ما باشید..

کرم پودر دائم چیست ؟

کرم پـودر دائـم یا مزووایت یک تکنیکی است که با دستگاهی به نام میکرونیدلینگ، کرم پودر دائـم را به زیر پوست تزریق می‌کند و باعث روشن شده و یک دست شدن پوست میشود.

کرم پودر دائـم برای چه مواقعی مورد استفاده قرار میگیرد؟

کرم پودر دائـم برای روشن کردن، جوان کردن و یک دست کردن پوست و پوشاندن لکه‌ هایی که ممکن است در گذشته دچار بیماری پوستی شده اید و روی پوستتان باقی مانده است و تا حدودی باعث شرمساری شما می‌شود مفید باشد.

مزایای مزووایت

تزریق کرم پودر دائـم به پوست، باعث می‌شود صورتی شفاف و یکدست داشته باشید؛ همچنین سیاهی دور چشم، لک‌های پوست و کک و مک را محو می‌کند.

کرم پودر دائم ، سبب کنترل رادیکال‌های آزاد سطح پوست شده و احتمال بروز آکنه و جوش‌های سرسیاه را کاهش می‌دهد.

معایب کرم پودر دائـم

از معایب میکرونیدلینگ می‌توان به افزایش احتمال ایجاد التهاب و حساسیت اشاره کرد؛ زیرا رنگدانه‌ها حاوی سرب، جیوه، زینک و سایر فلزات سنگین است

هزینه مزووایت چقدر است؟

با توجه به برند های مختلفی که در بازار وجود دارد و البته مواد مصرفی که توسط متخصص تشخیص می‌دهد انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرد متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.