ریمو ابرو

ریمو ابرو چگونه انجام می شود؟

پری چاوشی

ریمو ابرو به معنای پاک کردن تاتو ابرو است  که به هر دلیلی مانند خسته شدن از مدل ابروها، رنگ تاتو، نامتقارن بودن ابرو . دیگر دلایلی از این قبیل انجام می شود. در این مقاله از وب سایت کلینیک زیبایی به بررسی روش های مختلف ریمو کردن ابرو می پردازیم.

ریمو ابرو چیست؟

کلمه remove در انگلیسی به معنی پاک کردن است که در زمانی استفاده می شود که قصد دارید مواد رنگی داخل ابروهای خود را پاک کنید. در ادامه برخی از روشهای اصلی ریموو کردن ابرو را بررسی می کنیم:

  1. ریمو ابرو با مواد (یا به اختصار ریمو ابرو): این روش توسط آرایشگران و در سالن‌های زیبایی انجام می‌پذیرد.
  2. پاک کردن تاتو ابرو با لیزر ( یا ریمو ابرو با لیزر): این روش توسط پزشکان و یا تکنسین‌ها در کلینیک‌های پوست و مو انجام می‌پذیرد.

ریمو ابرو چیست؟

ریموو ابرو با مواد چگونه انجام می‌شود؟

در این روش از موادی استفاده می شود که جوهر تاتو را حل کند. این موادها به اصطلاح ریممور های ابرو شناخته می شود. برخی از آنها بر پایه اسید میوه و برخی دیگر گیاهی و حتی شیمیایی هستند. به عنوان مثال دو تا از معروف ترین مواد ریموور فی ریمووال و رجوی ریمووال است که در سالن ها از آن استفاده می شود. آرایشگران این مواد را که به عنوان حلال رنگ تاتو هستند با دستگاه و قلم های مخصوص به عمق پوست فرستاده و باعث پاک شدن جوهر در پوست خواهند شد.

اگر به دنبال مراکز تخصصی پاک کردن تاتو در شیراز هستید، ما در لینک درج شده اطلاعات آنها را درج کرده ایم.

ریمو ابرو با لیزر چگونه است؟

این روش تنها روش معتبر و تایید شده از سمت سازمان غذا و داروی آمریکا است که برای پاک کردن تاتو مورد استفاده قرار می گیرد. اشعه این لیزر به عمق پوست نفوذ کرده و باعث از بین رفتن جوهر تاتو خواهد بود. در این روش پزشک از لیزری با نام کیوسوییچ استفاده می‌کند.پالس‌های لیزر کیوسوییچ آنقدر کوتاه هستند که هیچ آسیبی به سطح پوست نمی‌رسانند.

ریموو ابرو با لیزر بهتر است یا مواد

هر کدام از روش های پاک کردن تاتو بادستگاه لیزر و مواد ریممور هم مزایا و هم معایبی خواهد داشت. توصیه ما به شما این است که در ابتدا نزد افراد متخصص بروید.  کدام از این دو روش اگر به صورت صحیح انجام نشوند ممکن است عوارض هر کدام از این دو روش اگر به صورت صحیح انجام نشوند ممکن است عوارض جدی به دنبال داشته باشند.

ریموو ابرو چند جلسه است؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای ریموو ابرو با توجه به جنس جوهر تاتو، مدت زمان تاتو، نوع پوست و واکنش آن در بدن هر فرد متفاوت است. ادعای ریموو ابرو  تنها در یک جلسه دروغ بوده و تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست.

ریموو ابرو چند جلسه است؟

مراقبت های بعد از ریموو ابرو

بعد از ریمو ابرو پوست شما تا چند روز نیاز به مراقبت از محل مورد نظر خواهید داشت. مثلا به هیچ عنوان نباید تا سه روز به محل مورد نظر آب برسد. اصلا در معرض نور آفتاب قرار نگیرید. اگر پزشک یا تکنسین برای شما پماد تجویز کرد باید از آن استفاده کنید.

با قرمزی بعد از ریمو ابرو چی کار کنم؟

قرمزی بعد از ریمو ابرو یک امر طبیعی است که بعد از مدتی از بین خواهد رفت. اما در صورتی که قرمزی از بین نرود می توانید از کرم های ترمیم کننده نیز استفاده نمایید.

آیا روش‌های خانگی ریمو ابرو جواب می‌دهند؟

هخیر. هیچ یک از روش های خانگی در جهت پاک کردن تاتو ابرو مناسب نخواهد بود. چرا که جوهر تاتو در عمق پوست تزریق شده و هیچ گونه ماسک های خانگی در این جهت تاثیرگذار نخواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کرده ایم شما را با روش های ریمو ابرو آشنا کنیم. در صورت هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد در خصوص این مطلب می توانید از قسمت نظرات کاربران با ما در ارتباط باشید.

نظر کاربران