دستگاه کیوسوییچ چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه کیوسوئیچ چیست؟

کیوسوییچ یکی از دستگاه های لیزر پیشرفته است که برای پاک کردن تاتو و دیگر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. این مطلب به شما کمک می کند که این دستگاه و کاربردهای آن را بیشتر بشناسید. با ما همراه شوید…

دستگاه لیزر کیوسوئیچ چیست؟

دستگاه Q-Switch Laser یکی از بهترین دستگاه های لیزر است. لیزر کیوسوئیچ برای از بین بردن و کمرنگ کردن لک های صورت در اثر افزایش سن به وجود می آید .این لیزر یکی از موثرترین روش ها برای درمان لک های صورت است. این تکنیک تنها با یک جلسه می تواند ملاسما و لک التهابی صورت را کاهش دهد و یا به طور کامل از بین ببرد. این لیزر با طول موج خاص (1064نانومتر) بر روی پوست تابانده می شود و توسط رنگدانه های پوست جذب خواهد شد.

کاربرد لیزر کیوسوئیچ چیست؟

کاربردهای لیزر کیوسوئیچ Qswitch Neosys عبارت اند از:

  • حذف و پاک کردن کامل تاتو و خالکوبی صورت و بدن
  • حذف خالکوبی و خال های مادر زادی بدن و صورت
  • حذف لکهای پوستی و کبودی، لکه های قهوه ای
  • حذف خال و کک و مک پوست بدن و صورت

رفع تاتو با استفاده از کیوسوئیچ

برای پاک کردن تاتو می توان از این دستگاه استفاده کرد. نتایجی عالی و قابل پیش بینی با ایمنی خوب برای بیمار تعیین میکند. با استفاده از این روش می توان با پالسهای پرقدرت لیزر در کسر بسیار کوچکی از ثانیه وارد پوست می شود و رنگدانه های تاتو را هدف قرار میدهد.

کاربردهای دستگاه کیوسوییچ

مراقبت های بعد از لیزر کیوسوئیچ چیست؟

بعد از انجام لیزر با دستگاه کیوسوییچ پوست دچار التهاب و قرمزی می شود که به مرور زمان پوست شروع به ترمیم خود می کند و پوسته پوسته می شود و درمان طولانی مدتی دارد پس بهتر است که صبر داشته باشید تا طول درمان آن تمام شود. لازم به ذکر است که بعد از انجام لیزر کیوسوئیچ از آفتاب دور بمانید تا دوران نقاهت آن به پایان رسد زیرا آفتاب باعث بروز کک و مک به روی پوست می شود.

تعداد جلسات استفاده از دستگاه کیوسوئیچ چند نوبت است؟

در جلسه ی اولی که از دستگاه کیوسویچ استفاده می کنید 75%الی 85% مشاهده خواهید کرد که جای خالکوبی و یا تاتو و…… از بین می رود، پس از پایان جلسه ی دوم و سوم جواب 100%را از این دستگاه خواهید گرفت. بعد از آن بسته به نظر پزشک شما می توانید جلسات مورد نیاز را تامین کنید.

آیا تکنیک لیزر کیوسوئیچ درد دارد؟

استفاده از لیزر کیوسوئیچ سوزش کمی دارد و نیازی به داروهای بی حسی نیست. طبق نظر دکتر متخصص پوست اگر پوست حساسی دارید 30 دقیقه قبل از لیزر کیوسوئیچ میتوانید از یک کرم بی حس کننده استفاده کنید.

هزینه ی انجام لیزر کیوسوئیچ در سال 1400 چقدر است؟

هزینه و قیمت لیزر کیوسوئیچ تقریبا بالاتر می باشد ولی در صورتی که نخواهید هزینه زیادی پرداخت کنید میتوانید از لک بر و ضد آفتاب ها استفاده نمایید تا به مرور زمان لک های شما از بین برود یا از میکرودرم ابریژن برای پاک کردن لک های سطحی و جای جوش استفاده کنید.

سپاس از توجه شما.