بهترین متخصص پوست و مو در جنت آباد تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین متخصص پوست و مو در جنت آباد

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین پزشکان متخصص پوست و مو در جنت آباد تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است. اگر به متخصص پوست مو با تجربه در محله ی جنت آباد که در شمال غربی تهران و منطقه ۵ شهرداری قرار دارد نیاز دارید، ما به شما بهترین متخصصین را معرفی خواهیم کرد. برای اطلاع از خدمات و انتخاب بهترین دکتر پوست و مو در جنت آباد تهران همراه با آدرس و شماره تماس ادامه مطلب را مطالعه کنید.

بهترین دکتر متخصص پوست و مو در جنت آباد تهران

ردیفنام پزشکنشانیشماره تماس
۱دکتر صبا مقدستهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از میدان چهارباغ، ساختمان شیشه ای سبز، پلاک ۱۴۸، طبقه ۵، واحد ۶۳۰۲۱۴۴۴۸۳۷۰۵
۰۹۱۲۰۳۳۶۲۷۶
۲دکتر طناز حین زاده فخیمتهران، جنت آباد شمالی، بالاتر از آبشناسان، گلزار شرقی، پلاک ۲، واحد ۱۰۲۱۴۴۸۴۹۵۳۴
۳دکتر سمیرا عارفیتهران، محله جنت آباد جنوبی، بزرگراه ستاری، روبروی مجتمع کوروش، ابتدای پیامبر غربی، ساختمان مهستان، طبقه پنجم۰۲۱۴۴۰۱۵۱۵۳
۴دکتر یوسف صمدزادهتهران، محله جنت آباد جنوبی، بزرگراه ستاری جنوب، بعد از پیامبر غربی، پلاک ۸۰، ساختمان گلها، طبقه دوم، واحد ۸۰۲۱۴۴۹۷۴۸۸۳
۰۲۱۴۴۹۷۴۸۷۷
۵دکتر کفائیتهران، جنت آباد، پایین تر از اتوبان همت،
جنب داروخانه پزشکان، کلینیک الماس تهران
۰۲۱۴۴۴۰۲۱۸۳
۰۹۳۶۲۸۸۷۹۹۲

بهترین دکتر پوست و مو در جنت آباد تهران کیست؟

پیدا کردن یک متخصص پوست و مو خوب مستلزم دانستن ویژگی برترین پزشکان در این زمینه است. یک دکتر پوست و مو خوب در محدوده جنت آباد تهران باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

  • صبر و حوصله زیادی داشته و به مشکلات بیمار خود گوش کند
  • به روز کردن اطلاعات خود و اطلاع از تکنیک های جدید و به روز دنیا
  • استفاده از جدیدترین ابزارها و دستگاه ها
  • تشخیص سریع و ارائه یک درمان کامل و موثر برای بیمار خود

بهترین دکتر پوست و مو در جنت آباد تهران کیست؟

نحوه نوبت دهی متخصص پوست و مو در جنت آباد

اگر به دنبال نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری از پزشکان متخصص پوست در محدوده جنت آباد تهران هستید، با مراجعه به جدول فوق و برقراری تماس با پزشک مورد نظر به صورت آنلاین و غیرحضوری نوبت خود را تنظیم نماید.

نحوه نوبت دهی متخصص پوست و مو در جنت آباد

خدمات یک دکتر پوست خوب در جنت آباد تهران

یک پزشک پوست و مو با تجربه با داشتن انواع وسایل و تجهیزات پزشکی در مطب خود و بررسی کامل بیماری، میتواند بهترین و سریع ترین روش درمان را در اختیار بیمار خود قرار دهد. همچنین پزشک میتواند انواع لاین های درمانی و زیبایی، از لیزر و تزریقات زیبایی تا درمان سرطان های پوست را پوشش داده و با این کار تمامی نیاز های بیمار خود را برطرف سازد.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین دکتر پوست و مو در محدوده جنت آباد دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.