بهترین دکتر درمان جوش در نارمک تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین دکتر درمان جوش در نارمک

در این مطلب از وبسایت رسمی کلینیک زیبایی به معرفی بهترین دکتر درمان جوش در نارمک تهران می‌پردازیم. اگر به دنبال دکتر خوب برای درمان آکنه در این محدوده هستید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

نارمک یکی از محله های لوکس تهران است که برخی از پزشکان متخصص برای درمان آکنه در این محله قرار گرفته است. اگر به دنبال آدرس و شماره تماس دکتر خوب برای درمان جوش در نارمک تهران هستید به جدول زیر مراجعه نمایید.

بهترین دکتر درمان جوش در نارمک تهران

ردیفنام پزشکنشانیشماره تماس
۱دکتر عاطفه گلفشانتهران، نارمک، خیابان آیت، پائین تر از میدان هفت حوض، بین چمن و جویبار غربی، ساختمان اسپیدار، پلاک ۳۵۰، طبقه ۵، واحد ۱۳۰۲۱۷۷۹۳۶۸۱۵
۰۲۱۷۷۹۳۷۰۱۶
۲دکتر شیرین بهروزی فرتهران، نارمک، پایین تر از میدان هفت حوض، نبش خیابان حاجی صادقی، پلاک ۲۲۸، کلینیک پوست، مو و لیزر آوا۰۲۱۷۷۹۷۹۶۶۰
۳دکتر افسانه قیومیتهران، نارمک، پایین تر از میدان هفت حوض، بین چمن و جویبار غربی، پلاک ۳۷۶، ساختمان رویال، واحد ۱۲۰۲۱۷۷۹۷۳۳۰۶
۰۹۱۹۰۰۸۰۰۴۰
۴دکتر سوسن احمدیتهران، نارمک، جانبازان شرقی، اولین تقاطع، خیابان مصطفوی، خیابان فرامرز ابراهیم (لادن)۰۲۱۷۷۸۰۵۹۲۳

دکتر خوب برای درمان جوش در نارمک کیست؟

آکنه و جوش یکی از مشکلات پوستی آزار دهنده است که باید حتما توسط دکتر متخصص درمان شود. اگر به دنبال یک متخصص خوب برای درمان جوش در تهران هستید به جدول فوق مراجعه کنید. در ادامه نیز برخی از ویژگی های این پزشکان را درج می کنیم.

  • متخصص در زمینه درمان مشکلات پوستی باشد.
  • برای از بین بردن جوش های صورت از بهترین روش ها استفاده نماید
  • قبل از اقدام درمانی تمام بررسی های لازم برای علل ایجاد جوش را پیدا کند.
  • استفاده از جدیدترین ابزارها و دستگاه ها استفاده کند.
  • تشخیص سریع و ارائه یک درمان کامل و موثر برای بیمار خود

اگر برای درمان آسیب های پوستی خود به دنبال دکتر پوست خوب در نارمک تهران هستید، به لینک درج شده مراجعه کنید.

نحوه نوبت دهی دکتر درمان آکنه در نارمک

اگر به دنبال نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری از پزشکان متخصص درمان آکنه در محدوده نامرک تهران هستید، با مراجعه به جدول فوق و برقراری تماس با پزشک مورد نظر به صورت آنلاین و غیرحضوری نوبت خود را تنظیم نماید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم بهترین پزشکان برای درمان جوش صورت در نارمک تهران را معرفی کنیم. از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین دکتر درمان آکنه در محدوده نارمک دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.