پلاژن تراپی چیست و لایه برداری پوست با پلاژن چگونه است ؟

پلاژن تراپی

پلاژن تراپی یکی از روش های جدید برای جوانسازی و لایه برداری پوست محسوب می شود. در ادامه این مطلب با مزایا پـلاژن تراپی صورت بیشتر آشنا خواهید شد.

پلاژن تراپی چیست ؟

پوست به عنوان مهمترین عنصر زیبایی به حساب می آید. امروزه روش های درمانی مختلفی به صورت غیرمستقیم به افراد ارائه می شود. یکی از روش‌ های غیرمستقیم جوانسازی پوست پـلاژن تراپی می باشد.

پلـاژن تراپی همانند پی آر پی (PRP) و پلا سماجت با استفاده از مکانیزمی مایکرو (کوچک مقیاس) و با نفوذ به لایه‌های زیرین سطح پوست باعث جوانسازی، رفع چین و چروک و افزایش استحکام و سلامت بافت پوست شما عزیزان می‌شود.

مزایای پلاژن تراپی چیست ؟

پلـاژن تراپی مزایای مختلفی دارد که شامل :

کاهش سلولیت و چربی های زیر پوستی

بازگرداندن حالت کشسانی پوست

کاهش خطوط ریز و چین و چروک

محکم کردن پوست

دستگاه پلاژن تراپی چگونه عمل می کند؟

دستگاه پـلاژن، با استفاده از تکنولوژی سوزن های بسیار کوچک(Micro-needle)، امواج رادیویی بی خطر و سیستم دینامیکی فعال سازی عضلات صورت عمل می کند. بدین شکل که به وسیله ی گرم کردن پوست صورت توسط طول موج های رادیویی و کوتاه کردن فیبر های کلاژنی، پوست صورت سفت تر و خوش فرم تر از قبل خواهد شد.

آیا پلاژن تراپی درد دارد؟

پـلاژن تراپی یک روش درمانی بدون درد است. بیماران فقط ناراحتی جزئی را گزارش می‌کنند که تا حدودی شبیه به چسبیدن یک باند پلاستیکی به پوست است.

مراقبت های بعد از پلاژن تراپی

ممکن است پوست کمی حساس شود و به همین علت باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب و دماهای بالا مثل سونا و حمام داغ خودداری کرد.

حتما از کرم های ضد آفتاب با SPF 50 بعد از درمان استفاده نمایید.

ممکن است کمی جای سوزن ها به صورت نقاط قرمز باقی بماند که در کمتر از سه روز بهبود می باید.

از کمپرس سرد استفاده نکنید زیرا روند اثر گذاری این درمان با ایجاد گرما در لایه های پوست است و سرما سبب تداخل با اثر درمان می شوند.

هزینه پلاژن تراپی

پلاژن تـراپی بسته به تعداد جلساتی که مورد نیاز است مستواند هزینه متفاوتی داشته باشد.

بیشتر بخوانید : پلـاژن تراپی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.