معرفی قوی ترین ماسک آبرسان و شاداب کننده پوست

ماسک آبرسان پوست

پوست صورت ناحیه ای بسیار حساس است که باید مورد توجه قرار گیرد. توجه به سلامت پوست میتواند در زیبایی و جوانی پوست تاثیر به سزایی داشته باشد. در این مطلب قوی ترین ماسک آبرسان پوست را به شما معرفی میکنیم. با ما همراه شوید.

آبرسانی به پوست را جدی بگیرید

پوست صورت حساس نرین قیمت بدن است که تاثیر زیادی در زیبایی شما خواهد داشت. استفاده از آبرسان به پوست شما کمک میکند که دیرتر چروک شده و جوانی پوستتان حفظ شود. انواع ماسک آبرسان پوست را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

انواع ماسک آبرسانی صورت

استفاده از ماسک های خانگی برای آبرسانی به پوست بسیار موثر است. استفاده مداوم از هر کدام از ماسک های زیر تاثیر مفیدی برای پوست شما دارد.

ماسک آبرسان با آواکادو

آواکادو یکی از میوه های استوایی است که خاصیت زیادی در بر دارد. این میوه استوایی یک آبرسان قوی برای پوست شما است. صورت یک قاشق آووکادو له شده ، با یک قاشق ماست کم چرب و عصاره چای سبز را هر روز روی پوست خود بگذارید

سس مایونز و ماسک آبرسان

استفاده از سس مایونز روی پوست میتواند ماسک آبرسان پوست خوبی برای ما باشد. استفاده از یک قاشق سس مایونز و زرده تخم مرغ باعث می شود که آب به اندازه کافی به پوست شما برسد.

ماسک آبرسان ضد پیری با خیار و گلیسیرین

خیار همیشه آبرسان قوی برای پوست بوده است. خوردن خیار در طول روز میتواند آب کافی به پوستتا برساند. ترکیب خیار و گلیسیرین هم ضد پیری پوست است و هم آبرسان قوی خواهد بود.

ماسک آبرسان با بادام و عسل

3 قاشق غذاخوری عسل و دو قاشوق ذاخوری روغن بادام را با هم ترکیب کرده و بعد ز این که به مدت کمی آن را گرم کردید روی صورت خود بمالبد و بعد از 20 دقیقه آن را با آب بشویید.

برای درمان خانگی لک های صورت خود میتوانید ماسک هایی که در لینک درج شده مرفی کرده ایم را بخوانید.