بهترین مرکز فیشیال در پیروزی تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در پیروزی

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در پیروزی تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

خیابان پیروزی واقع در منطقه ۱۴ شهرداری است و اگر نیاز به یک مرکز فیشیال حرفه ای در شرق تهران دارید، کلینیک های خیابان پیروزی بهترین هستند. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده پیروزی تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در پیروزی تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱زهرا محمدی مقدمتهران، خیابان پیروزی، بین پرستار و کریمشاهیان، پلاک ۲۳۰۰۲۱۷۷۱۶۷۵۰۳
۰۲۱۷۷۱۶۸۵۳۷
۲کلینیک زیبایی آواتهران، خیابان پیروزی، چهارصد دستگاه، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک ۸۶۶۰۲۱۲۶۶۰۸۰۰۱
۳دکتر علی نیک زادتهران، خیابان پیروزی، خیابان دهم فروردین، کوچه خدادادی، پلاک ۲۸۰۲۱۷۷۴۱۳۷۵۰
۴فیشیال پوست در مرکز صدفتهران، خیابان پیروزی، بلوار ابوذر، پل پنجم، ضلع جنوب شرقی ساختمان بهار، طبقه چهارم۰۹۲۱۰۷۶۲۷۲۳
۵کلینیک کالیستو دکتر افشین صفریتهران، پیروزی، خیابان پنجم نیروهوایی، فلکه دوم نیروهوایی، کوچه منادی ۵/۳۰، پلاک ۶۰۹۱۰۴۹۶۴۲۶۲
۰۲۱۷۷۴۲۹۹۷۰
۶کلینیک زیبایی دالیاتهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان طبرسی، کوچه دریاباری، جنب پست بانک، پلاک ۶۹۰۹۹۱۳۰۳۰۱۸۸
۰۹۹۱۳۰۳۰۱۹۹
۷کلینیک زیبایی دالیا شعبه ۲تهران، پیروزی، میدان شکوفه، مجتمع تجاری خاتم، طبقه ۴ غربی، کلینیک دالیا۰۹۹۱۳۰۳۰۸۷۰
۰۹۹۱۳۰۳۰۹۷۰
۸کلینیک زیبایی نیلینتهران، خیابان پیروزی، نرسیده به اتوبان امام علی، ابتدای خیابان بایزید بسطامی، پلاک ۹، طبقه اول۰۲۱۳۳۲۵۴۲۷۶
۹کلینیک دکتر مهشید طالبیمطب پیروزی، خیابان شکوفه، بین میدان شکوفه وپارک شکوفه، روبروی فروشگاه افق کوروش، پلاک ۹۴۰۲۱۳۳۳۵۰۰۱۲
۰۹۹۱۵۵۸۶۲۳۲

کلینیک فیشیال خوب در پیروزی تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در پیروزی تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در پیروزی تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در پیروزی چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در پیروزی چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در پیروزی چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در پیروزی تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده پیروزی تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده پیروزی تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.