بهترین مرکز فیشیال در ولیعصر تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در ولیعصر

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در ولیعصر تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

خیابان ولیعصر با درازای ۱۸ کیلومتر دارای بهترین و با تجربه ترین مراکز مراقبت از پوست است. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده ولیعصر تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در ولیعصر تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱کلینیک پوست، مو و لیزر به سیماتهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر (بیمارستان دی)، کوچه شاهین، پلاک ۱۰۰۲۱۸۸۸۷۳۰۰۰
۰۲۱۸۸۸۷۶۳۳۳
۰۲۱۸۸۸۷۶۴۴۴
۲سالن زیبایی میماتهران، تقاطع ولیعصر و فاطمی،ضلع شمال غربی تقاطع، جنب انتشارات بدرقه جاویدان، ساختمان شماره یک، طبقه سوم، واحد ۵۴۰۹۳۰۵۳۹۴۲۷۸
۰۲۱۸۶۱۲۶۵۹۲
۳مرکز ناخن و میکروبلید مریمتهران، خیابان ولیعصر، بالاتراز میدان ولیعصر، کوچه فخاری، پلاک ۱، واحد ۴۰۹۱۲۰۶۷۷۰۳۹
۰۹۰۱۴۵۰۵۵۶۵
۴آموزشگاه پاکسازی پوست دنیا امانیتهران، ولیعصر، سه راه فاطمی، روبه روی مترو جهاد، کوچه عبده، پلاک ۵۷، واحد ۱۰۹۱۹۵۷۹۶۷۲۹
۵سالن زیبایی بانوی طوستهران، ابتدای مطهری از سمت ولیعصر، خیابان عبادی، روبروی کیلنیک بیمارستان توس، کوچه بن بست نعیمی، پلاک ۳۶۰۹۱۲۹۳۳۷۰۴۰
۶پاکسازی صورت در مطب دکتر هاشمیتهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه شهید بهشتی، روبروی ایستگاه پل اول، کوچه نادر، پلاک ۶۰۲۱۸۸۳۸۴۸۱۰
۷سالن زیبایی فاطیماتهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان منیریه، بین پلاک ۷۶۶ و ۷۶۸۰۲۱۵۵۴۹۴۹۶۴
۰۹۱۲۲۵۸۵۵۹۵
۸سالن زیبایی نورژاتهران، خیابان ولیعصر۰۲۱۸۸۹۳۳۵۹۵
۰۹۱۲۸۲۴۲۱۲۷
۰۲۱۸۸۹۴۶۲۵۵

کلینیک فیشیال خوب در ولیعصر تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در ولیعصر تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در ولیعصر تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در ولیعصر چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در ولیعصر چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در ولیعصر چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در ولیعصر تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده ولیعصر تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده ولیعصر تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.