بهترین مرکز فیشیال در نارمک تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در نارمک

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در نارمک تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

نارمک محله ای در تهران، که بهترین مراکز فیشیال را در خود جای داده است و میتوانید از به روزترین دستگاه ها و مواد با کیفیت بهره ببرید. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده نارمک تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در نارمک تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱پاکسازی پوست با دکتر حقیقیتهران، نارمک، خیابان گلبرگ غربی (جانبازان غربی)، بین شهید مدنی و حلال احمر، پلاک ۲۰۸۰۲۱۷۷۸۴۱۰۰۵
۲مرکز زیبایی پوست نازنین وحدتتهران، نارمک، میدان نبوت (هفت حوض)، ضلع شمال شرقی میدان، کوچه سجاد، پلاک ۳، طبقه اول، واحد ۸۰۹۰۳۱۳۷۴۷۵۳
۳کلینیک زیبایی آیسلتهران، نارمک۰۲۱۷۷۴۹۷۴۹۶
۰۲۱۷۷۸۹۶۵۴۱
۴کلینیک ونوس طلاییتهران، نارمک۰۲۱۷۷۴۵۰۰۴۸
۰۹۳۵۲۲۸۷۵۰۱
۵مرکز زیبایی و لیزر ژیکالتهران، نارمک شمالی، بزرگراه رسالت، خیابان سمنگان، ابتدای حاج ابراهیم تهرانی، پلاک ۶۸، ساختمان پزشکان آراد، طبقه سوم، واحد ۹۰۲۱۷۷۱۸۲۴۸۱
۰۹۱۹۰۷۶۳۳۴۲
۶آموزشگاه و آرایشگاه گل ایرانتهران، نارمک، بزرگراه رسالت، نبش خیابان بنی هاشم، ساختمان زمرد، طبقه ۳۰۲۱۲۲۵۳۲۰۱۷
۰۲۱۲۲۳۰۶۵۱۶

کلینیک فیشیال خوب در نارمک تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در نارمک تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در نارمک تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در نارمک چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در نارمک چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در نارمک چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در نارمک تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده نارمک تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده نارمک تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.