بهترین مرکز فیشیال در فرمانیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در فرمانیه

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در فرمانیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

برای جوانسازی و شادابی پوست خود، به بهترین کلینیک های محله فرمانیه مراجعه کنید. با توجه به دستگاه های به روز و مواد با کیفیت در این مراکز، بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده فرمانیه تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در فرمانیه تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱کلینیک زیبایی راداتهران، فرمانیه، نرسیده به چهار راه کامرانیه، جنب ژیوار مارکت، پلاک ۱۰۰۲۱۲۲۶۹۲۷۷۱
۰۲۱۲۲۶۹۲۷۷۰
۲کلینیک زیبایی پری سیماتهران، فرمانیه شرقی، جنب بیمارستان فرمانیه، پلاک ۱۶۰۹۱۲۳۰۰۱۶۱۹
۳کلینیک تخصصی پوست،مو،زیبایی شمس دیباجیتهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، نرسیده به صدر، کوچه شکری۰۲۱۲۶۱۳۶۵۳۹
۰۹۰۳۳۹۸۷۴۴۷
۰۲۱۲۶۱۳۶۵۹۱
۴فیشال و پاکسازی پوست (Hodayse.Skincare)تهران، فرمانیه (فرمانیه)، بلوار لواسانی، دیباجی شمالی۰۹۳۵۶۳۰۲۹۰۰
۵پاکسازی پوست در اکسیرتهران، ابتدای فرمانیه غربی، ساختمان شماره یک، طبقه ۲، واحد ۱۱۰۹۱۹۲۲۲۱۶۷۶

کلینیک فیشیال خوب در فرمانیه تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در فرمانیه تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در فرمانیه تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در فرمانیه چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در فرمانیه چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در فرمانیه چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در فرمانیه تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده فرمانیه تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده فرمانیه تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.