بهترین مرکز فیشیال در فرحزاد تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در فرحزاد

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در فرحزاد تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

فرحزاد محله ای در شمال تهران، دارای افرادی متخصص و صادق در زمینه فیشیال صورت، باعث جوانسازی و طراوت پوست شما می شوند. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده فرحزاد تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در فرحزاد تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱کلینیک پوست ساراتهران، بلوار فرحزادی، بلوار فرحزادی، خیابان عباس اناری، پلاک ۱۰۷، طبقه ۴، واحد ۱۶۰۲۱۸۸۶۹۷۹۱۴
۰۹۱۲۷۵۸۸۳۹۸
۲کلینیک زیبایی گلبانتهران، بلوار فرحزادی، خیابان گلبان، پلاک ۶۰۲۱۸۸۶۹۶۵۲۱
۰۹۲۰۲۴۵۴۴۶۹
۰۹۱۲۰۱۶۵۵۹۱
۰۹۱۲۰۱۶۵۵۹۲
۳کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی فرحزادتهران، فرحزاد، کلینیک زیبایی فرحزاد۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰
۰۲۱۹۱۰۱۷۸۲۹
۴پاکسازی و آبرسانی پوست سالن زیبایی تیاراتهران، بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان عباسی اناری، پلاک ۱۷۲۰۹۳۸۳۱۳۱۶۱۸

کلینیک فیشیال خوب در فرحزاد تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در فرحزاد تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در فرحزاد تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در فرحزاد چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در فرحزاد چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در فرحزاد چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در فرحزاد تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده فرحزاد تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده فرحزاد تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.