بهترین مرکز فیشیال در فرجام تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در فرجام

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در فرجام تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

فرجام واقع در منطقه ۴ تهران از محله های علم و صنعت، نیروی دریایی و نارمک عبور می کند و برترین مراکز فیشیال صورت در این خیابان مشغول به کار هستند. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده فرجام تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در فرجام تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱مرکز زیبایی بهارتهران، فرجام، نبش رشید، پلاک ۷۵، ساختمان پزشکان آریانا۰۹۱۲۹۲۷۶۳۷۷
۲مطب پوست،مو و لیزر فرجامتهران، خیابان فرجام،بین آهنی آمنیه و گلشنی، پلاک ۶۷، واحد ۸۰۲۱۷۷۷۱۶۰۵۴
۰۹۲۲۶۶۰۳۵۰۳
۰۹۲۲۶۶۰۳۵۰۳
۳مطب پوست وزیبایی و لیزر دکتر اسلامیتهران، فرجام شرقی، ابتدای خیابان فرجام، پلاک ۳۱۰۲۱۷۷۷۱۹۲۲۴
۰۹۹۸۱۰۱۰۵۷۰

کلینیک فیشیال خوب در فرجام تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در فرجام تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در فرجام تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در فرجام چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در فرجام چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در فرجام چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در فرجام تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده فرجام تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده فرجام تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.