بهترین مرکز فیشیال در شریعتی تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در شریعتی

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در شریعتی تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

کلینیک ها و مراکز پاکسازی خوب در سطح شهر تهران زیاد دیده می شود ولی برای انتخاب بهترین آنها از پیشنهادات ما در خیابان شریعتی در لیست زیر استفاده کنید. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده شریعتی تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در شریعتی تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱کلینیک زیبایی ماه طلاییتهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان زیبا۰۲۱۲۲۸۷۰۰۶۱
۰۲۱۲۲۸۷۰۰۶۲
۰۹۱۹۳۶۴۹۳۷۳
۲مجموعه پوست مو زیبایی بیوتی لند شریعتیتهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر پایین تر از بیمارستان ایرانمهر، کوچه افسر، پلاک ۱۰، ساختمان پزشکان بزرگمهر۰۲۱۲۶۴۱۵۳۴۰
۳مرکز زیبایی دلوینتهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو قلهک، کوچه سجاد، پلاک ۶۶۰۹۱۲۰۳۰۹۶۸۵
۴کلینیک زیبایی و لیزر دکتر آزاده صادقیتهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، بعد از پمپ بنزین دولت، ساختمان ۲۸۰۰۲۱۲۲۵۷۰۹۹۵
۵فیشیال پوست در مرکز زیبایی یاستهران، خیابان شریعتی، پایین تر از مترو قیطریه، کوچه حافظی، پلاک ۱۵ واحد ۱۰۲۱۲۲۸۴۴۴۹۴
۶زهرا کیاتهران، خیابان شریعتی، نرسیده به ظفر، کوچه درختی شرقی، پلاک ۳۰۲۱۲۶۴۱۰۷۵۴
۷مرکز تخصصی زیبایی عالیپورتهران، دکتر علی شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی متروی شریعتی، برج مینا، طبقه ۵۰۲۱۲۲۸۹۴۶۵۹
۰۹۱۲۰۳۸۲۷۵۰
۸آموزشگاه و سالن زیبایی الهه محمدیانتهران، شریعتی، بالاتر از مترو شریعتی، کوچه مینا، پلاک ۱ و ۱۲۰۲۱۲۲۲۵۹۶۷۲
۰۹۱۲۲۵۳۹۲۶۷
۹پاکسازی پوست با میکرودرم در مطب دکتر شیرانتهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، جنب مترو شریعتی، خیابان مینا، پلاک ۶، واحد ۲۰۲۱۲۶۴۱۰۴۱۶

کلینیک فیشیال خوب در شریعتی تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در شریعتی تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در شریعتی تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در شریعتی چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در شریعتی چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در شریعتی چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در شریعتی تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده شریعتی تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده شریعتی تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.