بهترین مرکز فیشیال در سهروردی تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در سهروردی

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در سهروردی تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

خیابان سهروردی که در منطقه ۷ شهرداری است و با ایستگاه های مترو مفتح، سهروردی و شهید قدوسی قابل دسترس است، دارای کلینیک های خوب در زمینه پاکسازی است. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده سهروردی تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در سهروردی تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱سالن زیبایی سرخابتهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان آپادانا، پلاک ۱۶۶، طبقه همکف۰۲۱۸۸۱۷۹۰۱۰
۰۹۱۲۲۳۸۹۰۱۰
۲سالن زیبایی مرجانتهران، سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی نوبخت، پلاک ۷۶، برج نوبخت۰۲۱۸۸۷۵۲۰۸۴
۰۹۱۲۲۴۵۴۸۱۴
۳مرکز سالن زیبایی شانی نوتهران، خیابان سهروردی شمالی، بین خیابان مطهری و بهشتی، چهارراه کیهان، خیابان زینالی شرقی، پلاک ۶۱، واحد ۱۳ و ۱۴۰۲۱۸۸۴۵۵۲۲۴
۰۲۱۸۸۴۵۲۳۳۱
۰۹۱۲۲۵۴۱۴۲۶
۰۹۱۲۵۷۲۸۵۶۶
۴کلینیک مرکز زیبایی ندای سلامتخیابان سهروردی شمالی، بالاتر از خیابان بهشتی، ابتدای شهرتاش، پلاک ۷۵ طبقه ۲، واحد ۴۰۲۱۸۸۵۰۳۸۹۳
۰۲۱۸۸۵۰۹۴۱۴
۰۹۱۲۸۸۸۱۶۴۶
۰۲۱۸۸۵۰۳۹۸۶
۵خانم خواجه نوریتهران، سهروردی۰۲۱۲۶۷۰۳۳۹۰
۰۹۳۰۲۵۲۰۱۲۸
۶مرکز فیشیال پوست و لیزر و زیبایی بیوتاتهران، سهروردی شمالی، خیابان قندی، نرسیده به عربعلی، پلاک ۸۳، طبقه ۶، واحد ۱۴۰۹۹۱۲۰۸۷۸۳۰

کلینیک فیشیال خوب در سهروردی تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در سهروردی تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در سهروردی تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در سهروردی چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در سهروردی چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در سهروردی چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در سهروردی تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده سهروردی تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده سهروردی تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.