بهترین مرکز فیشیال در جردن

بهترین مرکز فیشیال در جردن تهران به همراه آدرس و شماره تماس

فاطمه صابری

کلینیک های مرتبط

مشاهده همه

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در جردن تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

با توجه به دستگاه های به روز و مواد با کیفیت در مراکز خیابان جردن، بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد. خیابان نلسون ماندلا معروف به خیابان آفریقا و جردن می باشد. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده جردن تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در جردن تهران

ردیفنامآدرستلفن
1
مرکز پزشکی زیبایی ماه تابانتهران، خیابان جردن، کوچه تابان شرقی، پلاک 4، واحد 709108800030

سایر مراکز فیشیال در جردن

ردیف نام مرکز نشانی شماره تماس
1 مطب پوست و زیبایی دکتر مونا پورعباس تهران، جردن شمالی، بلوار نلسون ماندلا، خیابان تور، پلاک 4، واحد 8 02122011401
02122011403
2 مرکز فیشیال پوست جردن تهران، خیابان آفریقا (جردن)، خیابان قبادیان شرقی، ساختمان پزشکان 5، طبقه اول، واحد 3 09370584931
3 دکتر رامین یحیوی تهران، آفریقا، بلوار گلستان، خیابان گلستانک، خیابن فرمند 02122046730
09101148186
4 هومارا تهران، آفریقا، پلاک 378 02188796210
5 کلینیک ایران پی آر پی تهران، آفریقا، بالاتر از خیابان اسفندیار، برج صبا 02122051220

کلینیک فیشیال خوب در جردن تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در جردن تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در جردن تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در جردن چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در جردن چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در جردن چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در جردن تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده جردن تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان لیست با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده جردن تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

نظر کاربران