بهترین مرکز فیشیال در بلوار کشاورز تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در بلوار کشاورز

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در بلوار کشاورز تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

برای انتخاب بهترین پاکسازی صورت در تهران پیشنهاد ما به شما بلوار کشاورز است. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده بلوار کشاورز تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در بلوار کشاورز تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱کلینیک لیزر و زیبایی مرجانتهران، بلوار کشاورز، نبش نادری، بالای بانک کشاورزی، ساختمان نگین، بلوار طبقه ۳۰۹۱۲۴۴۳۲۸۷۸
۰۲۱۸۸۹۸۰۲۰۳
۲کلینیک بهشادتهران، بلوار کشاورز، تقاطع خیابان کارگر، ساختمان پزشکان طلوع، طبقه اول، واحد ۵۰۲۱۶۶۹۴۲۵۱۲

کلینیک فیشیال خوب در بلوار کشاورز تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در بلوار کشاورز تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در بلوار کشاورز تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در بلوار کشاورز چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در بلوار کشاورز چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در بلوار کشاورز چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در بلوار کشاورز تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده بلوار کشاورز تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده بلوار کشاورز تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.