بهترین مرکز فیشیال در انقلاب تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در انقلاب

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در انقلاب تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

انقلاب در تهران دارای برترین مراکز فیشیال و مراقبت از پوست است که پس از انجام کار، نتیجه نهایی پوستی شاداب و جوان خواهد بود. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده انقلاب تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در انقلاب تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱سالن زیبایی ریحاناتهران، خیابان انقلاب، بین فلسطین و ابوریحان، خیابان نظری، نبش مشتاق، پلاک ۲۰۹۱۲۹۲۸۳۲۰۲
۲فیشیال تخصصیتهران،- انقلاب (انقلاب -فلسطین)، چهارراه ولیعصر، خیابان فلسطین، خیابان نظری، نبش مشتاق، پلاک ۲۰۹۰۲۵۹۵۱۰۰۳
۳آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزانتهران، میدان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۶ آذر، کوچه بدیع الزمان فروزانفر، پلاک ۲۰۲۱۶۶۴۰۷۹۳۰
۴کلینیک پوست و کاشت مو و لیزر موهای زائد جهاد دانشگاهیتهران، خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، نبش خیابان روان مهر، پلاک ۶۵۰۲۱۶۶۴۰۲۰۲۰
۵مرکز پوست و مو مامانداتهران، خیابان انقلاب، بین فلسطین و ولیعصر، خیابان برادران مظفر جنوبی، جنب اتشنشانی، ساختمان ۱۸، ورودی بی، واحد ۱۶۰۲۱۶۶۴۱۲۸۰۱
۰۲۱۶۶۴۱۲۸۰۰
۶میکرودرم صورت توسط دکتر پاکدلتهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش کوچه جنتی، روبروی درب مترو، پلاک ۲، طبقه ۲، واحد ۶۰۲۱۶۶۶۷۷۷۱۲

کلینیک فیشیال خوب در انقلاب تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در انقلاب تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در انقلاب تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در انقلاب چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در انقلاب چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در انقلاب چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در انقلاب تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده انقلاب تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده انقلاب تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.