بهترین مرکز فیشیال در اقدسیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین مرکز فیشیال در اقدسیه

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین مرکز فیشیال در اقدسیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

برای انتخاب برترین مرکز پاکسازی در شمال شرق تهران، پیشنهاد ما به شما محله اقدسیه است که با توجه به مواد باکیفیت و دستگاه های به روز، بهترین نتیجه را بر پوست شما خواهند داشت. اگر به دنبال مراقبت از پوست خوب در محدوده اقدسیه تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین مراکز پاکسازی پوست در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین مرکز فیشیال در اقدسیه تهران

ردیفنام مرکزنشانیشماره تماس
۱دکترسیدعلی اصغرحسینیتهران، میدان اقدسیه، جنب ازمایشگاه اقدسیه۰۹۳۳۸۱۶۶۶۵۴
۰۲۱۲۲۸۱۹۸۶۰
۰۲۱۲۶۱۵۶۷۲۲
۲کلینیک ونیزتهران، میدان اقدسیه، جنب مترو اقدسیه، مجتمع اقدسیه، طبقه ۵، واحد ۲۰۲۱۲۲۸۲۸۶۴۷
۰۹۰۵۶۰۵۷۰۰۱
۳سالن زیبایی پریسا عباسیتهران، اقدسیه، ازگل، بلوار صدرنژاد، سالن زیبایی پریسا عباسی۰۹۱۲۰۷۴۵۷۱۹
۴سالن زیبایی شبنم رضاییتهران، اقدسیه، بلوار ارتش، خیابان ازگل، انتهای بلوار صدر نژاد، گلچین شمالی، ساختمان اجلاس، طبقه ۳، واحد ۳۳۰۲۱۲۲۱۹۶۴۸۸
۰۲۱۲۲۱۹۸۶۷۲
۰۹۱۰۹۹۰۸۵۷۵
۵مرکز لیزر،پوست و مو و زیبایی اقدسیهتهران، میدان اقدسیه، بلوار ارتش، خیابان نخل، نبش کوچه بهاران، پلاک ۱۱۰۹۳۵۹۱۰۸۱۵۱
۰۲۱۲۶۲۵۸۸۱۰
۰۲۱۲۶۲۵۸۸۲۰
۶فیشال تخصصی پوست پاکسازی پوستتهران، اقدسیه، بلوار مژدی(اوشان)، شهرک البرز، کوهستان سوم، پلاک ۵۷۰۹۳۵۱۷۷۶۶۰۵
۷مرکز زیبایی و لیزر لیاتهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، نرسیده به مترو اقدسیه، پلاک ۲۶، طبقه پایین داروخانه دکتر دست باز۰۹۳۶۶۰۶۷۳۰۱
۰۹۱۲۷۶۳۴۷۲۲

کلینیک فیشیال خوب در اقدسیه تهران کجاست؟

کلینیک های زیادی در اقدسیه تهران وجود دارد که کار پاکسازی پوست و فیشیال را انجام می دهند. اما کدام کلینیک فیشیال بهترین است؟ برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی و فیشیال باید به نکات زیر توجه کنید:

  • از سابقه مرکز انتخابی خود اطلاع یابید.
  • نمونه کارهای فیشیال و نتایج حاصل را بررسی کنید.
  • به نوع دستگاه و برندهای مواد مصرفی دقت کنید.
  • تناسبی بین قیمت و کیفیت خدمات برقرار است، پس به قیمتی که مراکز پیشنهاد می دهد دقت کنید.

میتوانید به لیست فوق که وب سایت رسمی کلینیک زیبایی برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و با تماس به این مراکز، نکات گفته شده را ارزیابی کنید.

کلینیک فیشیال خوب در اقدسیه تهران کجاست؟

هزینه پاکسازی صورت در اقدسیه چقدر است؟

پاسخ به این سوال که هزینه پاکسازی صورت در اقدسیه چقدر است به عوامل زیادی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل شامل مرکزی است که برای انجام فیشیال پوست به آن مراجعه می کنید، نوع فیشیال انتخابی شما، برند و کیفیت موادی که استفاده می شود و نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، همه و همه در برآورد هزینه فیشیال صورت شما دخیل است. برای اطلاع از هزینه ها به طور دقیق به لیست بالا مراجعه کرده و با مرکز مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه پاکسازی صورت در اقدسیه چقدر است؟

انواع روش های فیشیال صورت در اقدسیه تهران

یک مرکز فیشیال صورت خوب با توجه به نوع پوست و شرایط مراجعه کننده، روش مناسب را نیز انتخاب می‌کند. برای انتخاب بهترین نوع پاکسازی پوست، وجود فردی حرفه ای و با سابقه در این زمینه لازم است. برخی از معروف ترین انواع فیشیال در محدوده اقدسیه تهران شامل کلاسیک، لایه برداری با لیزر، فرکانس بالا، ضد پیری، روشن کننده، هیدرا فیشیال، لایه بردرای شیمیایی، میکرودرم ابریژن، فیشیال اکسیژن و فیشیال عمیق است. برای اطلاع از انواع فیشیال نام برده به لیست فوق مراجعه کرده و با تماس به مراکز مورد نظر خود از وجود نوع فیشیال انتخابی خود مطمئن شوید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین مرکز فیشیال در محدوده اقدسیه تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.