هزینه جراحی لیفت ابرو چقدر است ؟

جراحی لیفت ابرو در شیراز

هزینه عمل لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو امروزه یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی است که جایگاه ویژه ای در بین مردم دارد. هزینه جراحـی لیفت ابرو را در ادامه این مقاله خواهید دانست. با ما همراه شوید…

عوامل موثر بر هزینه جراحی لیفت ابرو چیست ؟

موارد زیادی بر هزینه جراحی لیـفت ابرو تاثیر گذار است که باید به آنها توجه کرد. یکی از مهمترین عواملی که میتواند در هزینه جراحی لیفـت ابرو تاثیر گذار باشد عبارت است از :

کلینیک انتخابی شما
طریقه لیفت ابرو با جراحی تهاجمی و غیر تهاجمی

قیمت لیفت ابرو بدون جراحی

هزینه جراحی لیـفت ابرو ، نتایجی که لیفت ابرو بدون جراحی به دنبال دارد و همینطور مدت ماندگاری این نتایج ، از مهم ترین مسائلی است که بیشتر افراد با جستجوی آنها سعی در انتخاب درست و به جا در مورد انجام یا عدم انجام لیفت ابرو به صورت غیر تهاجمی دارند .

هزینه لیفت ابرو با نخ

هزینه جراحـی لیفت ابرو به دو صورت است. لیفت ابرو به صورت تهاجمی و غیر تهاجمی انجام میشود . هزینه لیـفت ابرو با نخ با توجه به نخ انتخابی شما و همچنین کلینیک ورد نظر میتواند متفاوت باشد.

قیمت انواع لیفت های پیشانی و ابرو در ایران از ۵میلیون تومان شروع میشود اما بسته به شرایط پوستی هربیمار و روش لیفت مورد استفاده متغیر است.

آیا بیمه هزینه جراحی لیفت ابرو را تامین میکند ؟

با توجه به این که این جراحی معمولاً به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود و نه درمانی، بیمه هزینه‌های این جراحی را پرداخت نمی‌کند. با این وجود برای کسب اطلاعات دقیق در این مورد باید با شرکت بیمه‌گزار خود صحبت کنید.

بیشتر بخوانید : لیفت ابرو در شیراز

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.